דף הבית > אדם סילברה

אדם סילברה

חודש הספר 20% הנחה
לחיינו

לחיינו

מחיר מכירה 70.4 ₪מחיר קודם88 ₪
חודש הספר 20% הנחה
הראשון שמת בסוף

הראשון שמת בסוף

אדם סילברה
מחיר מכירה 78.4 ₪מחיר קודם98 ₪
חודש הספר 20% הנחה
שניהם מתים בסוף

שניהם מתים בסוף

אדם סילברה
מחיר מכירה 78.4 ₪מחיר קודם98 ₪

כוכב מודרני של ספרות

אין ספק שאדם סילברה הוא כוכב מודרני של ספרות. לא מדובר בכוכב של ספרות מודרנית, אלא בסופר צעיר ומוכשר שפריצתו הגיעה, בין היתר בזכות הרשתות החברתיות. סילברה כותב לקוראים מבוגרים צעירים סיפורים מעוררי מחשבה המגוללים סיפורי משנה של חבורת אמיצה, צורך בקבלת החלטות, מהמורות חברתיות ודברים רבים אחרים המרתקים את הקוראים.

 

לגעת במוות

בחלק מספריו נוגע סילברה בשאלות המרתקות את כולם, וקוראים מבוגרים צעירים במיוחד; שאלות על מהות, משמעות, חיים ומוות. בספרו "הראשון שמת בסוף" מרתק סילברה בשאלת השליטה על החיים ובהתאם לכך גם על המוות והאפשרות לצפות אותו, או לצפות לו. על התחושות המתעוררות השאלות הקיומיות וההתחבטויות השונות הנלוות לשאלות אלו.

 

דברים ששווה לחכות להם

דוגמה מצוינת לחלק מהמודרניות של סילברה מצויה בכך שספרו "שניהם מתים בסוף" פורסם כבר ב-2017, אך פריחתו לא הגיעה עם פרסומו. רק כ-3 שנים לאחר מכן, ב-2020 בזכות תיוג ב-TikTok זכה הספר לפריחה והכניס אותו לרשימת רבי המכר של הניו-יורק טיימס.

 

העלילה טובה מהתיוג ב-TikTok

כמובן שהספר זכה להצלחה מסחררת לא רק בשל התיוג, שללא ספק סייע, אך חשוב להבין כי לא מדובר רק בתיוג, שכן הספר עצמו מגולל עלילה עוצרת נשימה שנקראת בשקיקה אודות סיפורם של החברים מטאו ורופוס, שמגלים שנותר להם רק יום אחד לחיות. כל הדברים המרתקים שעומדים מאחורי הגילוי הזה, מתוארים בורה כובשת ומרגשת אשר משאירה את הקוראים מרותקים לתוכן. אין ספק שככל שמתעמקים בספריו של סילברה מתעמקים בשאלות המעסיקות את כולם.