דף הבית > אייל דורון

אייל דורון

2 ספרים ב- 110 ש"ח , ספר שלישי ב- 25 ש"ח
יש ממי ללמוד

יש ממי ללמוד

אייל דורון
מחיר מכירה 92 ₪
חודש הספר 20% הנחה
החיים בלונה פארק

החיים בלונה פארק

אייל דורון
מחיר מכירה 76.8 ₪מחיר קודם96 ₪
חודש הספר 20% הנחה
להמציא מחדש

להמציא מחדש

אייל דורון
מחיר מכירה 78.4 ₪מחיר קודם98 ₪

הובלת שינויים יצירתיים

ד"ר אייל דורון הוא "חוקר ומפתח חשיבה יצירתית ומומחה לאסטרטגיה יצירתית ולניהול בעולם חסר ודאות." ההגדרה הזו לקחוה מתוך האתר של דורון והיא רק קצה הקרחון של הגדרת האישיות שבזכות ספריו מנגיש רעיונות מרתקים, מעוררי חשיבה ומשני תפיסה בנוגע לתחומי חיים מהותיים כמו הורות, הגשמה עצמית ועוד. קריאת ספריו מאפשרת מחשבה, התבוננות ושינויים מעשיים בחיים של כולם.

מלמד ממי ללמוד

בספרו "יש ממי ללמוד" מציג דורון בצורה מרתקת, תפיסות שונות לגבי האני העצמי, מימושו, הבנת העבר שלנו ומהלך חיינו לבניית עתידנו, דרך סיפורם של שמונה אנשים פורצי דרך, כל אחד בתחומו הוא. דרכם ודרך הבנת הדפוסים הדומים והשונים שבהם, מספר דורון סיפור רב משמעות על היכולות של כל אחד ואחד מאיתנו בנוגע לתפיסת בעלות על החיים שלנו עצמנו.

מימוש עצמי אישי

תחום המימוש העצמי אינו זר לדורון והוא הקדיש לו אף ספר שלם "החיים בלונה פארק: על מימוש עצמי בעולם חדש ומשתנה". בספר זה מספק דורון לקוראיו הבנה כי יש בכוחו של כל אחד לעשות שינוי במימוש העצמי שלו ואף מביא את הקוראים למסקנה המתבקשת כי ברגע שהבינו כי יש ביכולתם, הרי שחייבים הם לפעול למימושם העצמי. כמובן שדורון מתייחס למונח "מימוש עצמי" בצורה נרחב ומגוונת שתופסת מקום בכל תחומי החיים.

מימוש פוטנציאל הורי

דורון הוא גם מחבר רב המכר "להמציא מחדש: הורות וחינוך המאה ה-21" המספקת כלים מרתקים עבור הורים בעידן המודרני להתבוננות על ההורות שלהם ועל כל מה שמבדיל אותה מההורות שהכירו. על הבנת היכולות, הזכויות והחובות שלהם לאור היכולות המשוכללות שיש בהם ומספקת זווית המאפשרת ליצור חיי משפחה שונים ומאושרים יותר.