דף הבית > אלומה לב

אלומה לב

2 ספרים ב- 110 ש"ח , ספר שלישי ב- 25 ש"ח
עד שליבך יתנגן

עד שליבך יתנגן

אלומה לב
מחיר מכירה 118 ₪
במלוא הדופק

במלוא הדופק

אלומה לב
מחיר מכירה 88 ₪

ללמוד וללמד את נבכי הנפש

אלומה לב היא כותבת ישראלית שהחלה ללמוד חשיבה הכרתית מפי ימימה אביטל וכבר בגיל 25 החלה ללמד את השיטה בעצמה. אלומה הוציאה שני כתבים מרתקים העוסקים בנושאים שונים אך דומים ומספקים, כל אחד בדרכו חומר רב למחשבה, שאילת שאלות ובחינת המצב הקיים אל מול המצב העדיף, אם ישנו אחד כזה.

 

החיפוש המתמשך אחר הלב

ספרה של לב "מלוא הדופק" עוסק ברווקות מאוחרת והשלכותיה על מרכיבי החיים השונים אגב החיפוש אחר אהבה ובית. הכתיבה הנעימה והקולחת של לב מאפשרת לקוראים להתבונן מהצד אל מגוון רחב של נושאים המעסיקים את החברה כולה, רווקים ולא רווקים כאחד- נושאים כמו זהות, בית, משפחה, השלכות העולם המודרני ופיסות שונות של הבניה תרבותית אשר קוראים רבים מוצאים בהם עניין. הספר מותיר הרבה חומר למחשבה לבחינת המציאות האישית של כל קורא וקורא.

 

ניגונים של קריאה

ספרה "עד שליבך יתנגן" מהווה למעשה אסופה של יסודות לימוד המאוגדים במעל 100 פרקים. לב היא מהראשונים והיחידים לכתוב את דבריה של ימימה אביטל ובכך לה זכות גדולה לכתוב מתוך ידע והבנה מעמיקים ולקוראים זכות גדולה לקרוא את הכתבים האלו. לב מספקת לקוראים שיעורים מרתקים בנבכי הנפש בהתאם להשקפתה של ימימה אביטל ומאפשרת כניסה אל העולם  הרוחני המוצע בה עבור אנשים מכל הרקעים והסוגים. הכתיבה הנעימה של לב מאפשרת לכניסה הזו להיות מרתקת וקלה במיוחד.