דף הבית > אמרלד

אמרלד

40% הנחה על הספר השני
אמרלד ותהלוכת הים 1

אמרלד ותהלוכת הים 1

הארייט מונקסטר
מחיר מכירה 78 ₪

אמרלד

בת הים של איזדורה מון

סדרת ספרי "אמרלד" מבית היוצרת של הסדרה "איזדורה מון" שנכתבו על ידי הסופרת הארייט מונקסטר, מיועדת לילדים בגילאי 6-10 ומהווה המשך נפלא לסדרת הספרים הראשונה. סדרת "אמרלד" עוסקת כולה באמרלד, בת הים המוכרת לכולם מסדרת "איזדורה מון".

 

סיפורים קסומים לצד איורים יפהפיים

הסדרה מאוירת, בסגנון דומה לזה של "איזדורה מון" ומאפשרת קריאה מהנה לצד עיון באיורים מרהיבים. האיורים, כמו הסיפורים עצמם בסדרה, מספרים כיצד לומדת אמרלד להיות נסיכת בתולת ים, על אף שכלל לא מרגישה כזו. עם שיער קוצני ופרוע ומעט סבלנות לנופף להמון המריע ולענוד כתרים מלכותיים, אמרלד היא פשוט משהו אחר.

 

הרפתקאות לא כל-כך מלכותיות

כמו אמרלד, גם תמנון המחמד המתפתל של אמרלד לא אוהב לחיות בארמון המלוכה. יחד, הם יוצאים מדי פעם להרפתקאות קסומות ונפלאות, אליהן מתלווה לעתים גם אחותה של אמרלד. אין ספק שכל הרפתקה מסקרנת בצורה אחרת, שכן אמרלד אוהבת במיוחד להשתעשע עם חבריה ולחקור את העולם התת-ימי שלה במקום להישאר בארמון ולציית לכל החוקים וההגבלות. במהלך מסעותיה והרפתקאותיה המגוונים, לומדת אמרלד להקשיב לקול ליבה, גם במקרים בהם קול זה גורם לה שלא לציית לחוקי המלוכה.

 

סדרת נפלאה לראשית קריאה

אין ספק, שגם בסדרה זו מצליחה מונקסטר להביא אל ילדים בשלבי ראשית קריאה, סיפורים מרתקים שמצליחים, גם הפעם, לשבות את לב הקוראים ולסקרן אותם לקרוא עוד ולהמשיך עם אמרלד למסעות נפלאים במצולות הים.

סדרת ספרי אמרלד של איזדורה מון מומלצת לילדים אוהבי ספר שנחשפים ומגלים את עולם הקריאה.