דף הבית > בן שפירו

בן שפירו

הצד הנכון של ההיסטוריה

הצד הנכון של ההיסטוריה

בן שפירו
מחיר מכירה 98 ₪
11 כללים להתווכח עם שמאלנים ולכסח להם את הצורה

11 כללים להתווכח עם שמאלנים ולכסח להם את הצורה

בן שפירו
מחיר מכירה 39 ₪

בן שפירו מהעיתונאים היהודים הפופולריים ביותר בארצות הברית, הוציא מספר ספרי עיון שהפכו לרבי מכר. כבר מילדותו הוכר ככישרוני במיוחד כאשר הוקפץ פעמיים כיתה והיה בגיל 17 לכותב הצעיר ביותר של טור עיתונאי בתפוצה ארצית בארה"ב. שפירו ייסד ועורך את האתר השמרני THE WIRE DAILY, ומגיש את הפודקסט השמרני המואזן ביותר בארצות הברית THE BEN SHAPIRO SHOW. שפירו למד משפטים באוניברסיטת הרווארד אך מעולם לא עסק באופן ישיר בעריכת דין.

הוא נחשב לאחד המרצים הפופולאריים בארה"ב והוא מופיע באופן קבוע בראיונות, וויכוחים והרצאות כאשר הוא נוקט בגישה ימנית ברורה מה שמוביל לעיתים תכופות להפגנות נגד בקמפוסים ובמקומות אליהם הוא מוזמן.

בספרו "הצד הנכון של ההיסטוריה" מביע שפירו חשש גדול מפני ההווה והעתיד לבוא. הוא מצביע על כך שהאנושות נמצאת בקריסה המובילה אותה לשבטיות, מעצימה את החומריות הנהנתנית, שמה דגש על היחיד ולא על הקהילה ולטענתו, אנו בדרך הבטוחה אל עבר מצב שבו איש הישר בעיניו יעשה.

בספרו "בריונים" שפירו אינו מפחד לומר שהשמאל עושה הכל במטרה לסתום את הפה לאנשי הימין וכל אחד שחושב אחרת מהם. השמאל לטענתו מבקש לשלוט בנרטיב הפוליטי ובשיח הפוליטי הציבורי ואת זאת הוא משיג על ידי שליטה בתאגידי התקשורת, שהופכים את המילה ימני לשם נרדף לשוביניסטי, גזעני וחסר מוסריות באופן כללי.