דף הבית > ברנה בראון

ברנה בראון

2 ספרים ב- 110 ש"ח , ספר שלישי ב- 25 ש"ח מוצר זה זמין גם בדיגיטל
מושלמים כמו שאנחנו

מושלמים כמו שאנחנו

ברנה דר בראון
מחיר מכירה 96 ₪
2 ספרים ב- 110 ש"ח , ספר שלישי ב- 25 ש"ח
האומץ להעז

האומץ להעז

ברנה דר בראון
מחיר מכירה 98 ₪

כתיבה פסיכולוגית מעוררת השראה ומחשבה
ברנה בראון היא פרופסור מחקר, דוברת וסופרת שזכתה להכרה נרחבת בעבודתה על פגיעות, בושה וחיבור אנושי. היא השקיעה למעלה משני עשורים בלימוד נושאים אלה, ומחקריה פורסם בכתבי עת אקדמיים רבים. בראון הוציאה למעלה מ-10 ספרים בשפת המקור כשעיקר עבודתה מתמקד בסיוע לאנשים לפתח חוסן ולטפח קשרים משמעותיים עם אחרים על ידי אימוץ פגיעות ואותנטיות.
הפסיכולוגיה שמאחורי הפגיעות והחיבור אנושי
אחד המאפיינים המרכזיים בכתיבתה של בראון הוא הדגשתה על חשיבות האותנטיות והפגיעות בטיפוח קשרים משמעותיים עם אחרים. ספרה "לקום מחוזקים" בוחן את חשיבות הפגיעות בטיפוח קשרים משמעותיים עם אחרים, ומספק הדרכה כיצד לאמץ פגיעות בכל היבטי החיים ולראות בפגיעות חוזקה. כמו כן, בראון מעודדת בספריה את הקוראים לאמץ את חוסר השלמות שלהם ולהיות כנים ופתוחים יותר לגבי הרגשות והחוויות שלהם, גם כשזה מרגיש לא נוח או מסוכן. למשל בספרה "מושלמים כפי שאנחנו" היא מעודדת את הקוראים לשחרר את הצורך להיות מושלמים, ובמקום זאת לאמץ את הפגמים וחוסר השלמות כמקור של כוח.
כתיבה שמצליחה לגעת
כתיבתה של בראון מאופיינת ביכולתה למזג אנקדוטות אישיות עם תובנות מבוססות מחקר. היא ידועה בפרוזה הברורה והנגישה שלה, ובנכונותה להיות פגיעה וכנה לגבי ההתמודדויות והחוויות שלה עצמה, מה שמאפשר לקורים להזדהות בקלות ולהיפתח לחשיבה עצמית. בראון נעזרת גם במחקר מקיף מתחומי הפסיכולוגיה, העבודה הסוציאלית ומדעי המוח כדי לתמוך בטיעוניה, והיא כוללת לעתים קרובות נתונים וסטטיסטיקות לגיבוי טענותיה. עם זאת, היא מקפידה להציג מידע זה בצורה קלה להבנה וניתנת לקשר, מה שהופך את עבודתה לנגישה למגוון רחב של קוראים. ספריה של בראון זוכים לקריאה נרחבת ולשבחים רבים, ועזרו לבסס את המוניטין של בראון כקול מוביל בתחומי הפסיכולוגיה וההתפתחות האישית.