דף הבית > המשך הלאה

המשך הלאה

המשך הלאה \ סיימון סנואו 1

המשך הלאה \ סיימון סנואו 1

ריינבו ראוול
מחיר מכירה 98 ₪

קסם של סדרה
סדרת הספרים "המשך הלאה" שהפכה לרב מכר בינלאומי היא סדרת ספרי פנטזיה להט"בית לנוער המגוללת את סיפור חייו של סיימון סנואו, ילד יתום אותו מצא הקוסם בתור הנבחר ולקח אותו לבית הספר לקוסמים של ווטפורד. בבית הספר לקוסמים ישנן התרחשויות מפתיעות ומעניינות שבזכות מערכות היחסים שבנה לו סנואו בבית הספר, הוא מצליח להתמודד עמן. הסדרה שהיא, כאמור, רב מכר בשפת המקור זוכה גם לאהדה רבה בארץ.

ספרים למבוגרים צעירים
ספרי הסדרה שנכתבה על ידי ריינבו רוול הינם ספרים למבוגרים בצעירים הכתיבה הינה תיאורית וסיפורית המשאירה את הקוראים הצעירים מרותקים לסיפורי הקסם.
הסדרה מתחילה ב"המשך הלאה /סיימון סנואו 1" בו מתוארת הגעתי של סיימון אל בית הספר בווטפורד, על האתגרים הצפויים עם הגעתו זו, במיוחד בתור הנבחר.
בספר זה מתגלות מערכות היחסים המשפעיות ביותר על חייו כמו שותפתו לדירה "באז פיץ'", אויבתו המושבעת וכמובן עם חברתו הקרובה ביותר, פנלופה באנס.
המשך הסדרה מגולל את המשך שנותיו של סיימון בבית הספר לקוסמים ועד לעזיבתו.

הקסם שקורה גם בחיים
אמנם הסדרה עוסקת בכשפים, יכולות קסומות, סיפורים מסתוריים מן העבר ותגליות מרעישות, בסופו של יום, ההתמודדויות של סיימון סנואו לא בהכרח שונות מאלו עמם מתמודדים קוראים הסדרה בחיי היום-יום שלהם בעצמם.
למשל, במצבים בהם מתואר כיצד סיימון לא מצליח להטיל קסמים ומתוארת בצורה פגיעה ומרגשת תחושת הלעג שחש, קל מאוד להזדהות אתו, בעיקר בזכות כתיבה מרתקת שמשאירה את הקוראים עמוק עמו בתוך עולם הקסם.