דף הבית > אבק כוכבים
אבק כוכבים

אבק כוכבים

         

תקציר

214 עמודים

באזורי הכפר המנומנמים של אנגליה, בראשית העידן הוויקטוריאני, מתנהלים החיים בעצלתיים בכפר הקטן חומה, הנקרא כך בשל חומת אבן מרשימה שמפרידה בין הכפר לאחו הסמוך. זקיפים חמושים שומרים יומם וליל על הפתח היחיד בחומה הזאת, במטרה למנוע מסקרנים לעבור. רק אחת לתשע שנים הם מרפים מדריכותם, כאשר מגיע לאחו יריד מיוחד במינו.

כאן, בעיירה חומה, מאבד טריסטן ת`ורן הצעיר את ליבו לויקטורינה פורסטר היפהפייה. אך ויקטוריה קרה ומרוחקת - מרוחקת, למעשה, כמו הכוכב שהיא וטריסטן ראו נופל מן השמים באחד מערבי חודש אוקטובר הקרירים. טריסטן נודר למצוא את הכוכב שנפל ולמסור אותו לידי אהובתו, שמבטיחה להעניק לו את ידה אם יעשה כך. זהו נדר ששולח את המחזר כמה האהבה מעבר לחומה העתיקה, ודוחף אותו אל תוך עולם קסום ומסוכן.

ניל גיימן הוא מחבר הקומדיה האפוקליפטית בשורות טובות (בשיתוף עם טרי פראצ`ט) והפנטסיה האפלה המבריקה לעולם-לא-עולם, ויוצר סדרת הקומיקס הקלאסית Sandman, שנחשבת לאחד משיאי הקומיקס בכל הזמנים. בספר זה הוא מגיש אגדה קסומה למבוגרים, סיפור אהבה, הרפתקאה וקסם.

``כמו כל מספרי הסיפורים הגדולים, גיימן מעבד את תכשיטי העבר לצורות חדשות ומרגשות שמנצנצות באור מבהיק עוד יותר לקורא המודרני. אבק כוכבים הוא אגדה למבוגרים (וילדים מבריקים), הכתובה בצורה יפהפיה... זהו אוצר מבהיק, מבריק ובוהק שקוראים ינצרו לליבם``.
Event Horizon.

``מבריק, רענן ומקסים.... מעולה``.
Booklist-

``מענג``
Chicago Tribune-

``מוזר, נפלא, קסום``
Philadelphia Inquirer-

מחיר באתר: 64.8 ₪

מחיר קטלוגי: 72

Powered by Blacknet.co.il