דף הבית > אדום
אדום

אדום

         

תקציר

סופרים רבים, מהשורה הראשונה של יוצרי התרבות הכתובה, ראו את פסגת יצירתם כתיבת סיפור ארוטי – סיפור שיהיה בו מתח המיני, המסעיר את הלב והנפש, אך לא ייגרר לתיאור פורנוגרפי. סופרים וסופרות אלו נמצאים בכל תרבות, בכל תקופה ובכל שפה. אוסקר ויילד, אדית´ וורטון, פליקס סלטן, גיוםאפולינר, סיישונגון, לוקיוסאפוליאוס, ג´ובניבוקצ´יו, קת´ריןמנספילד ורבים נוספים.

50 הסיפורים המובאים בלקט זה לוקטו ממגוון רחב של יצירות, חלקם ראה אור בעברית בעבר וחלקם תורגם במיוחד לקובץ זה. לאחר הצלחתו של קובץ הסיפורים הארוטיים הראשון, "כחול", אנו מביאים ב"אדום" גוון נוסף של להט האהבה ותשוקת האוהבים.

"גברת מרסופל התעקשה לשמש כמטפלת של האביר. היא לקחה אותו לחדר רחצה נפלא, הפשיטה אותו והכניסה אותו לאמבט חם וריחני. פניה זהרו כשרכנה מעל איבריו, עיניה נצצו כשסיבנה אותו וכה גאה הייתה בגברותו כשהובילה אותו למיטה שבה שכבה בכל פאר עירומה ונוס, שהוכנה על ידי קוסמא הדיסקרטי. הזקנה הטובה השמיעה כל מיני נהמות וצחקוקים, החליקה את הכרים, יישרה את הסדינים ובתוך כל ליטפה קצת גם את האוהבים..." סיפור האורגיה של ונוס וטאנהאוזר, פרי עטו ומכחולו של אובריבירדסלי, הוא הסיפור הפותח מסע מרתק זה אל מחוזות האהבה, התאווה ותשוקת הבשרים.

מחיר באתר: 88.2 ₪

מחיר קטלוגי: 98

Powered by Blacknet.co.il