דף הבית > אהבה בלתי אפשרית
אהבה בלתי אפשרית

אהבה בלתי אפשרית

         

תקציר

מיום שאנבל גילתה שלא כולם רואים את הצבעים העוטפים אנשים, כפי שהיא רואה, היא ניסתה להסתיר את היכולת המוזרה והמביכה שלה וקיוותה שבאחד הימים תפסיק לראות את צבעי האנשים המבטאים את אופיים ואת רגשותיהם.
אבל התופעה לא עברה, והתכונה הזאת עוד החמירה את הבלבול שהרגישה כשנאלצה לבלות את כל תקופת החופש הגדול בתל אביב, עם בת דודתה העירונית איילה - שהשתנתה כל כך עד שאנבל איבדה את היכולת לתקשר איתה. למרבה הקושי היא גם מתאהבת בחבר המקסים של בת דודתה, בלי שיש לה שליטה על רגשותיה.
כדי להתמודד עם הדרמה, אנבל זקוקה להרבה יותר מיכולת לראות צבעים. עליה להבין מה היא רואה ומה משמעות הבלגן בחיים שלה ושל בת דודתה, והכי חשוב, עליה להאמין שהאהבה אפשרית.

הופעת ספר חדש של הסופרת יעל רוזמן הוא תמיד אירוע חשוב בעולם הספרות לנוער וזאת מפני שיעל רוזמן היא אחד מעמודי התווך של ספרות הילדים בימינו.
בזכות הבנתה וקרבתה לנפש הצעירים וכתיבתה האמנותית המשובחת התחבבה על הדור הצעיר וחלק ניכר מספריה הפכו ללהיטים.    רבקה מגן

יעל רוזמן נוגעת ברגישות ובהבנה בנושאים הכי כואבים בחברה שלנו — מפגש עם האחר, מריבות אידיאולוגיות, גילוי ’האמת‘ או ’השקר‘ במציאות ההיסטורית.
ספריה טעונים ברגשות מורכבים, בין שמחת חיים לבדידות, בין פחד לאומץ ובין אהבה לכאב. הספרים כתובים בשפה עשירה ועם זאת — קולחת וקריאה.    עמי גדליה

מחיר באתר: 53.1 ₪

מחיר קטלוגי: 59

Powered by Blacknet.co.il