דף הבית > אומנות השיווק העצמי
אומנות השיווק העצמי

אומנות השיווק העצמי

1 4
         

תקציר

בעולם התחרותי של היום, השיווק העצמי איננו עוד עניין של בחירה, אלא עניין של הישרדות.  לא הביישן מקבל קידום, ולא הצנוע – העלאה בשכר.  ויותר מכך, כדי למכור כל דבר שהוא, בין אם זה מוצר, רעיון, תדמית, או שירות – עליכם קודם כול לדעת כיצד למכור את הנכס החשוב ביותר שיש לכם – את עצמכם. אף על פי כן, רבים חוששים להישמע שחצנים, יהירים, או בלתי אמינים, ובוחרים להצטנע. מטרתו של הספר הזה היא לשחרר אתכם, הקוראים, מהסטיגמה השלילית שהוצמדה מאז ומעולם לנושא השיווק העצמי. בהדרכתה של פגי קלאוס תלמדו כיצד לדבר על עצמכם מבלי להישמע שחצנים, ולעשות זאת בצורה טבעית, מעניינת ונוחה לכם ולקהל שלכם.  השיווק העצמי הוא זריעת זרעים לעתיד – למען השגתה של כל מטרה שהצבתם לעצמכם. אפשר להרשים ולהתקדם בחיים, ואפשר לנתב את עצמכם למעלה באמצעות השיווק העצמי. פגי קלאוס מלמדת אתכם בספרה כיצד להשאיר רושם חזק בראיונות עבודה, בשיחות משוב, באירועים חברתיים, ובשיחות חולין, וכיצד לוודא שיזכרו אתכם לטובה בכל מקום שתלכו אליו, ושיעלו את שמכם בכל הזדמנות שמתאימה בדיוק לכם: עבודה, קידום, תפקיד נחשק,  אירועים וכיוב'.
בספר תמצאו סיפורים אישיים רבים ומרתקים שמדגימים הלכה למעשה את ההבדל העצום ששיווק עצמי טוב יכול לעשות בשבילכם, טיפים על שפת גוף, עצות יישומיות לאימהות שעובדות מהבית, וכן לעצמאיים, גמלאים ובוגרי אוניברסיטאות, דרכים לניצול טכנולוגיות התקשורת, ועוד.  הספר הוא שיעור מאלף על שיווק-עצמי, והכנה נהדרת לקראת ראיונות בכלל, וראיונות עבודה בפרט.
פגי קלאוס נחשבת מאמנת-על לתקשורת ומנהיגות.  על לקוחותיה נמנות החברות - לוי שטראוס, אמריקן אקספרס, דיסני, גולדמן סאכס, סיסקו מערכות, שברון, ועוד. היא פרסמה מאמרים רבים בעיתונות האמריקאית, ומכהנת כנשיאת החברה קלאוס ושות בברקלי, קליפורניה.


מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 88 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הלונה פארק של החיים

הלונה פארק של החיים

בוב אייגר
מחיר מכירה 118 ₪
40% הנחה על הספר השני
למכור בעידן הבלה בלה

למכור בעידן הבלה בלה

לוטן סגל
מחיר מכירה 118 ₪
ISRAEL SUPERBRANDS 2024

ISRAEL SUPERBRANDS 2024

 
מחיר מכירה 169 ₪
ניהול מתוך שליחות

ניהול מתוך שליחות

זאב פרץ
מחיר מכירה 118 ₪
חתול רחוב

חתול רחוב

אבי ברנע
מחיר מכירה 89 ₪
40% הנחה על הספר השני
יעדות

יעדות

דב מורן
מחיר מכירה 112 ₪