דף הבית > אופים שמרים
אופים שמרים

אופים שמרים

         

תקציר

הספר מוקדש לחלק המחמם את הלב בחיינו – בצק שמרים. בצק חי, נושם ועובד. בצק שראוי שנתמקד בכל אפשרויותיו וננסה לחשוף את כל סודותיו. 
 
גלית והנס ברטלה הם שף קונדיטורים בקונדיטוריה ובבית הספר לאפייה "גאיה ברטלה", באזור התעשייה סגולה, פתח תקווה. גלית בעלת תואר B.A. במתמטיקה מאוניברסיטת תל אביב, עזבה עיסוק זה כדי ללמוד קונדיטוריה בארץ ובחו"ל. אחרי שנים של לימודים ועבודה בצרפת חזרה ארצה ופתחה את הקונדיטוריה "גאיה ברטלה" ואת כשרונה בציור ובעיצוב מיישמת על העוגות. 
 
הנס ברטלה, שהגיע מגרמניה לשנה על-פי הזמנת מלון "הילטון", התגייר ונשאר בארץ. עבד 20 שנה במלונות "הילטון" תל אביב וירושלים. היה הבעלים של בית הספר לאפייה ושל רשת בתי הקפה "הנס ברטלה", שלא נראתה כמוה בארץ. הראשון שהביא את הפטיסרי המתקדם לארץ. הביא אלינו את חו"ל. 
 
הנס הצטרף לגלית בקונדיטוריה ויחד הם אופים עוגות ומלמדים בבית הספר " גאיה ברטלה", הקיים בתוך הקונדיטוריה מזה 15 שנה. הנס היה הראשון עם תוכנית אוכל בטלוויזיה, לפני יותר מ-20 שנה, שנקראה "עוגה לשבת". היום גלית והנס מופיעים בטלוויזיה בתוכניות "אופים עם ברטלה", "מה אוכלים היום" ו"מאפים ומתוקים עם גלית והנס ברטלה".

מחיר באתר: 125.1 ₪

מחיר קטלוגי: 139

Powered by Blacknet.co.il