דף הבית > אור חדש יאיר
אור חדש יאיר

אור חדש יאיר

         

תקציר

"כבר מן ההתחלה היינו בורחים אל הטבע מן המחנק הזה הסוגר עלינו. יושבים שעות מול הים בקו המים, מאזינים לרחש הגלים, מתמזגים בכחול. היינו נוסעים אל המדבר אותו אהב.
צועדים וחשים בכפות רגלינו את החול ואבני הדרך עליהם פסע ברגליו. מחפשים את צעדיו. נדהמים מול זריחות ושקיעות.
רואים כי זוהר חדש בא לעולם. זוהרו של יאיר."

הספר "אור חדש יאיר" הוא ´מורה נבוכים´ בנושא השכול הנוגע בחברה הישראלית על כל גווניה ומרכיביה. יש בו ניסיון לתת הכוונה והדרכה לחברה העוטפת את משפחות השכול ולסייע בעצה כיצד לנהוג במצב הרגיש שנוצר עקב האובדן.
משפחת השכול תוכל למצוא בסדר דוגמה להתמודדות אישית ובניית חיים חדשים לאחר האובדן. המסרים החיוביים בספר עשויים לשמש עוגן בהתמודדות האישית של כל מי שנפגע פגיעה אנושה שכזו.

זהו ספרה הראשון של ד"ר רחל בן-לוי אשר נכתב מתוך החוויה של אובדן בנה הצעיר והאהוב יאיר ז"ל, בהיותו לוחם בשירות סדיר בצה"ל. הספר נכתב בפרספקטיבה של יותר משמונה שנות שכול ומתאר ברגש רב את שעבר עליה ועל משפחה בעקבות האובדן.
ייחודו של הספר בכך שהוא מהווה מסמך אישי, עדכני, מעניין ומהימן בנושא השכול וגם מספק ניתוח הגיוני של המצב החדש הנובע מן ההתמודדות עם החיים בצל האובדן.
כחוקרת בתחום הביולוגיה מנתחת המחברת את תהליכי השכול והשיקום גם מנקודת מבט ביולוגית וחושפת מימד נוסף ולא ידוע לתהליך הקשה והסבוך הזה.
המסר האופטימי השזור בין דפיו של הספר הוא כי מי שישכיל לראות את ´חצי הכוס המלאה´ יזכה לאור חדש שיאיר את חייו.

ד"ר רחל בן-לוי, מדענית העוסקת בתחומים השונים של הביולוגיה. סיימה את לימודיה במדעי החיים לתואר שני ולתואר שלישי ב"מכון וייצמן למדע" ברחובות והשתלמה כשנתיים במכון לחקר הסרטן בלונדון. עסקה כשלושה עשורים במחקרים הקשורים במחלת הסרטן.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 78 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אנחנו בדרך

אנחנו בדרך

נחום אבניאל
מחיר מכירה 98 ₪
רק אתמול היה מחר

רק אתמול היה מחר

א חושחוש ב
מחיר מכירה 89 ₪
סגנון

סגנון

חובב רשלבך
מחיר מכירה 118 ₪
עם הספל

עם הספל

שחר פינסקר
מחיר מכירה 118 ₪
ואולי נתראה עוד

ואולי נתראה עוד

דוד אסף
מחיר מכירה 128 ₪
בעקבות השורשים

בעקבות השורשים

פרימו לוי
מחיר מכירה 118 ₪