דף הבית > אחי לנשק
אחי לנשק

אחי לנשק

         

תקציר

אינני חש צער, לא כעס וגם לא פחד. רק גלים של אהבה שעולים מן האדמה שמתחת לרגלַי. הלחימה הסתיימה. נשארתי בחיים. חיפשתי את אחי. ידעתי כבר שהוא מת. אם הוא היה בין החיים הוא היה מוצא אותי.
השנה היא 2032. מלחמת איראן-עיראק השלישית הסתיימה; ניסיון ההפיכה בערב-הסעודית דוכא; כוחות שריון איראניים זורמים דרומה בניסיון לכבוש מחדש את האזורים העשירים בנפט. חברות נפט, תאגידים ובנקים מעסיקים צבאות שכירים המצוידים בנשק משוכלל כדי להתמודד עם התוהו ובוהו העולמי ולהגן על נכסיהם.
כוח חדירה הוא צבא השכירים המקצועי ביותר. מפקדו הוא הגנרל סאלטר, איש המארינס לשעבר, שהודח בידי הנשיא על חלקו בעימות גרעיני עם הסינים. סאלטר, אסטרטג מחונן, משתלט במהירות על שדות נפט וגז עצומים והופך את עצמו לאדם החזק ביותר בעולם. מטרתו הסופית היא לנקום במי שהיו אחראים להגלייתו, ולשוב הביתה... כמפקד העליון. האדם היחיד שיכול לעצור אותו הוא גֶ´נְט, החייל הנאמן ביותר שלו. העלילה המהירה כברק מתקרבת לשיא עוצר נשימה, כשג´נט יוצא למשימתו הנואשת ביותר: לחסל את מורו הרוחני ולהציל את ארצות-הברית.
אחי לנשק, המתבסס על מחקר נרחב בטקטיקות צבאיות ורווי בערכים הנצחיים של כבוד ואומץ בעתות מלחמה, מעניק לקורא ידע, ובו-בזמן גורם לו הנאה.
סטיבן פרספילד הוא מחברם של ספרים רבים וביניהם שערי האש ולהרוג את רומל שתורגמו לעברית והיו לרבי-מכר.
"אחי לנשק הוא שילוב מבריק של נשק, תקשורת ופוליטיקה עתידיים עם האתוס העתיק של הקרבה ונאמנות בשדה הקרב. הספר מתקדם במהירות מסחררת ובדייקנות קטלנית... זהו תרחיש אמין להפליא של עולם המגיע לקיצוניות מפחידה." – Los Angeles Times
מן הביקורות:
"מרתק... פרובוקטיבי... ספר מתח לאנשים חושבים." – Wall Street Journal
"המותחן המלחמתי של פרספילד מבדיל את עצמו מן השאר בכך שהוא מנסה לחזות כיצד יראו מלחמות העתיד ומטיל את הקורא ממש לתוך שדה הקרב." – Booklist
”ספריו של פרספילד מציאותיים ואמינים כל-כך עד שהם נלמדים בווסט פוינט ובשאר המכללות הצבאיות." – Library Journal


מחיר באתר: 88.2 ₪

מחיר קטלוגי: 98

Powered by Blacknet.co.il