דף הבית > אחרייך
אחרייך

אחרייך

         

תקציר

ברגע שבו קיבלה את שיחת הטלפון שהודיעה לה על מותה של לוסי, החברה הכי טובה שלה, ארזה אֶלי את חפציה וטסה ללונדון. מתוך תחושה פנימית חזקה היא מחליטה להישאר בלונדון ולקחת על עצמה את הטיפול בסופי, בתה של לוסי. כדי להתמודד עם שתיקתה המוחלטת של סופי אחרי שראתה את אמה נרצחת לנגד עיניה, צללה אלי יחד איתה אל מעמקיו המנחמים של הספר ‘סוד הגן הנעלם´.

בעודה פוסעת בחשש אל תוך ביתה וחייה של לוסי, משאירה אלי מאחור את חייה שלה - את פיליפ בעלה, את הקריירה האקדמית שלה, ואת האובדן הנורא שחוותה. כשחולפים הימים, נוכחת אלי לדעת כי חברתה הטובה לא שיתפה אותה בכול, והסודות שנחשפים מאלצים אותה לראות את לוסי באור חדש.

ככל שהיא מקלפת את שכבות חייה של לוסי, מתקלפות גם מעל אלי חומות ההגנה, והיא עומדת חשופה אל מול טעויות העבר ובעיות ההווה. תוך שהיא מנסה למצוא סדר בתוך המהפכה שנכפתה עליה, מתברר לאלי שתקופת האבל טומנת בחובה זרעים שישנו לחלוטין את עתידה.

בסיפור בעל עוצמה סוחפת מצליחה ג´ולי בוקסבאום לטפל ברגישות ובעדינות בנושאים המורכבים של חיינו: גבולותיה של החברות, הספקות המכרסמים בחיי הנישואים והשילוב הקשה מכול של אהבה ואובדן.

ספרה הראשון של ג´ולי בוקסבאום, ‘ההיפך מאהבה´, יצא לאור בעברית בהוצאת מודן.

אחרייך | ג´ולי בקסבאום


מחיר באתר: 79.2 ₪

מחיר קטלוגי: 88

Powered by Blacknet.co.il