דף הבית > אינטיליגנציה נשית
אינטיליגנציה נשית

אינטיליגנציה נשית

         

תקציר

359 עמודים

לי ווימן היא בלשנית שמלמדת גברים כיצד לשפר את יחסם לנשים באמצעות השפה: על-ידי שינויים פשוטים באופן הדיבור שלהם, בחירת המילים הנכונות ותרגול הדיבור, אפילו הגברים הנוקשים והמאותגרים - מילולית ביותר נעשו רגישים ופתוחים יותר בקשר לרגשותיהם, והחשוב מכול - החיים בחברתם נעשו מעצבנים פחות.
חייה של ווימן נראו מבטיחים: היתה לה קליניקה פרטית ורווחית מאוד ל``שיטת ווימן``, מדור קבוע בעיתון, פינה ברדיו ובטלוויזיה, ארבע חברות תומכות ובעל רגיש ומוצלח; כל זאת עד שיום אחד המומחית ליחסי נשים-גברים גילתה לתדהמתה בצהובון, שבעלה הרגיש והמוצלח בוגד בה. חיי הנישואים שלה נהרסים וגם הקריירה שלה. לין מחליטה להחזיר לעצמה את כבודה המקצועי האבוד, אבל איך?
את התשובה היא מוצאת יום אחד בכתבה במגזין פורצ`ן על ``הבוסים הקשוחים ביותר באמריקה``. בראש הרשימה עמד ברנדון ברוק, איש עסקים מבריק, אך מהיר חימה וחסר יכולת לתקשר עם הנשים שעובדות תחתיו. לין מחליטה שדווקא הבחור הזה, המאצ`ו והשוביניסט הטיפוסי, הוא כרטיסה החזרה שלה, ה``אני אראה לכולם`` שלה. כל מה שעליה לעשות הוא להפעיל עליו את ``שיטת ווימן``, ואז - בינגו! - הוא יהפוך למנהל יעיל יותר והיא תשקם את הריסות חייה ותחזור לפסגה.
האם תצליח לין לאלף את הפרא, שאינו מסוגל לחלוק את רגשותיו עם הזולת?
האם תוכל לחלוק את רגשותיה ולהודות שהוא כבש את לבה?

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 74 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בגוף הטיפול

בגוף הטיפול

רונית דר שלו
מחיר מכירה 96 ₪
על הגלוי והסמוי במסע המטפל

על הגלוי והסמוי במסע המטפל

גיתית מור-יצחקניא
מחיר מכירה 98 ₪
עושר

עושר

ארתור שניצלר
מחיר מכירה 59 ₪
אמונות שווא

אמונות שווא

דן אריאלי
מחיר מכירה 96 ₪
אדיפוס בפריז

אדיפוס בפריז

מישל גרנק
מחיר מכירה 86 ₪
ריפוי הוליסטי רוחני

ריפוי הוליסטי רוחני

אורית ונטורה-חן
מחיר מכירה 94 ₪