דף הבית > אינסטa בייב
אינסטa בייב

אינסטa בייב

         

תקציר

 "את כזאת אפס" אמרה ענץ, מלכת הכיתה, שלפה את האייפון שלה וכיוונה אותו אל עלמה הבוכייה. "אני מצלמת אותך עכשיו. אם תעזי לספר למישהו - אני אפיץ את התמונה באינסטגרם, ואז הדבר היחידי שתרצי לעשות זה להתאבד."
ענת הסתובבה ויצאה מהמקלט הנטוש, יחד עם להקת מעריצותיה.
 
אינסטa בייב הוא רומן חדש לבני הנעורים, מרתק ועדכני, המואר בעולמם הצעיר של דור הפייסבוק והאינסטגרם - עולם צבעוני ומורכב, רב ניגודים וגוונים, מלא קסם ואכזריות, טכנולוגיה וגעגועים, אהבה ותעלומה, רוך וקושי, והרבה הרבה מוזיקה.
 
החברים - בן, הגיטריסט המאופק; מיא, הנבלנית הרגישה עם הפס הסגול בשיער; יאיר, הקלרניתן המעודכן; דן, החצוצרן החכמולוג; רוני דוט קום, הספורטאי שמתמחה במיקסים מגניבים; וגם כל האחרים - מדברים בשפה פרטית משלהם, צוחקים ובוכים, רבים ומשלימים, חווים אהבות נעורים ראשונות ודרמות סוערות בסביבתם הקרובה. הידידות האמיצה ביניהם עוזרת להם בזירת הקרבות בבית ובבית-הספר - כאשר מתרחש "אסון, אסון" וכאשר "הזר" המאיים מתחיל לעקוב אחריהם כדי להכין נגדם תיק.
 
אינסטa בייב הוא סיפור על חברים טובים באמת בשכונה מתוקה ושלווה לכאורה, שתהום של נתק ואי הבנה פעורה בינם לבין הוריהם. זהו גם רומן מפוכח ודרמטי המביא קרעי חיים חריפים בעוצמתם של בני העשרה בלשון קצבית-מוזיקלית, שובה לב ומסקרנת.
 
אין ספק ששרון דותן טווה ברגש עמוק רומן מפתיע בעוצמתו, רומן שבו היא מושלת בלשון רהוטה ובשפה דרוכה - על בימת הנעורים של הזמן הזה.

מחיר באתר: 80.1 ₪

מחיר קטלוגי: 89

Powered by Blacknet.co.il