דף הבית > אנחנו יודעים שאתה זוכר
אנחנו יודעים שאתה זוכר

אנחנו יודעים שאתה זוכר

         

תקציר

"סיפור ארוג לתפארת על הפינות האפלות שבתוכנו. טובה אלסטרדאל כתבה ספר מתח שבצניעות וביופי צורב מתאר יותר מפשע אחד, ובה בעת הוא גם נואר נורדי אלגנטי ומרגש על אשמה וזיכרון, ועל הכמיהה האנושית לחיבור רגשי" (אפטונבלדט)

 

אנחנו יודעים שאתה זוכר, ספרה עטור השבחים והפרסים של טובה אלסטרדאל, מגולל שתי פרשיות רצח שיותר מעשרים שנה מפרידות ביניהן.

אולוף הגסטרום היה רק בן ארבע-עשרה כשהודה ברצח הנערה לינה סטוורד. הוא נשלח למוסד, ובני משפחתו ניתקו איתו קשר. כעבור עשרים ושלוש שנים, בהחלטה אימפולסיבית, הוא סוטה מהכביש המהיר ופונה לדרכים הכפריות המובילות לבית ילדותו, שם הוא מוצא את אביו ללא רוח חיים לאחר שנדקר למוות.

חוקרת המשטרה איירה שיודין, שחזרה לעיר בה גדלה כדי לטפל באימה הסובלת מדמנציה, הייתה בת תשע כשלינה נרצחה, ואולוף היה הילד שהופיע בסיוטים שלה. עכשיו, כשהיא חוקרת את מות אביו, היא נדרשת להתמודד גם עם הסודות האפלים של משפחתה.

אנחנו יודעים שאתה זוכר זיכה את טובה אלסטרדאל, מהסופרות המוערכות והמצליחות ביותר בעולם בשנים האחרונות, בפרס האקדמיה בשוודיה למותחן הטוב ביותר לשנת 2021 ובהמשך גם בפרס ספר הזכוכית היוקרתי, המוענק למותחן הטוב ביותר של השנה מבין כל הספרים שיצאו לאור בכל המדינות הנורדיות.

 אנחנו יודעים שאתה זוכר הוא ספרה החמישי של טובה אלסטרדאל שרואה אור בעברית בסלע ספרים. קדמו לו תני לי לאחוז בידך (זוכה פרס האקדמיה בשוודיה למותחן הטוב ביותר לשנת 2014), הנשים שעל החוף, אל תסתובבי לאחור ומנהרות של שתיקה. כולם תורגמו לעשרות שפות והיו לרבי מכר גם בישראל.


מחיר באתר: 88.2 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 98

 * משלוח חינם בארץ בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך: