דף הבית > אנציקלופדיה לתורת הנסתר
אנציקלופדיה לתורת הנסתר

אנציקלופדיה לתורת הנסתר

2.5 2
         

תקציר

כעת ביכולתך לבחון את היכולת העל-חושית שלך בעשרים ושישה התחומים המרתקים הבאים:

· משוב ביולוגי * מדיטציה * דמיונות רוחנית * ריפוי על-חושי * הילה * צ`אקרות * ביוריתמוס * תורת המספרים * תחושה ותפיסה * ראייה * שמיעה * מישוש * ריח * טעם, זמן וכיוון * תפיסה על-חושית * טלפתיה * ידיעה מראש * ראייה חודרנית * פסיכוקינזיס * חיפוש אוצרות תת-קרקעיים * אנרגיות קוסמיות * אנרגיה אורגונית * אנרגיית פרמידות * אסטרולוגיה

זהו מדריך מאויר המתאר למעלה ממאה ניסויים מרתקים שביכולתך לבצע, ובאותה עת ללמוד על טלפתיה, ראייה חודרנית, מדיטציה, אסטרולוגיה, ותופעות אחרות ודרכים על-חושיות לבדיקת המציאות.

בספר מודגמים עשרים ושישה תחומים ממשוב ביולוגי ועד למציאות חלופית. בכל פרק מוסברים בצורה הדרגתית ופשוטה ניסויים לבחינת היכולת שלך. בניסויים אלה נעשה שימוש בחומרים המצויים בהישג ידו של כל אדם. ביכולתך לבנות מכשירים כמו: תיבות מעגלי אנרגיה קוסמית, פירמידות, מטות קסמים, קלטות מדיטציה ומצברי אורגון.

בספר זה אנציקלופדיה לתורת הנסתר, מציג המחבר תאוריות מדעיות עכשוויות, העשויות להסביר את תוצאות הניסויים. הספר ישעשע אותך במשך שעות ארוכות. תוכל להשתמש בו בעצמך, או בחברת ידידים - לשעשוע במסיבות, או לשם ניסויים רציניים.

האם ניחנת ביכולת על-חושית? האם ביכולתך לראות הילה אנושית? אם נושאים אלה מעניינים אותך, עליך לקרוא את הספר אנציקלופדיה לתורת הנסתר. אם אתה מאמין בתחומים אלה או רק סתם מסוקרן, ספר זה יעניק לך את הכלים, שלהם אתה זקוק כדי להגיע למסקנות משלך.

*
ויליאם ג`ון ווטקינס, מחבר הספר ערך ניסויים רבים בפרפסיכולוגיה, מטפיסיקה ותפיסה במשך למעלה מחמש עשרה שנים. הוא הרצה וניהל סמינרים בנושא תופעות על-חושיות, כמו כן בדק רבים מהניסויים המודגמים בספר עם תלמידיו.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 105 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

שיר האל

שיר האל

אמיר אור
מחיר מכירה 100 ₪
קלפי ארבע ההסכמות

קלפי ארבע ההסכמות

דון-מיגואל רואיס
מחיר מכירה 149 ₪
40% הנחה על הספר השני
בצמיחה מתמדת

בצמיחה מתמדת

ארתור ברוקס
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
למצוא שלווה בעולם סוער

למצוא שלווה בעולם סוער

מארק ויליאמס
מחיר מכירה 98 ₪
נזירים מדברים

נזירים מדברים

נטע דביר
מחיר מכירה 96 ₪
40% הנחה על הספר השני
מערבולות רוח

מערבולות רוח

עמיר פריימן
מחיר מכירה 89 ₪