דף הבית > ארי ודנטה צוללים למעמקי העולם
ארי ודנטה צוללים למעמקי העולם

ארי ודנטה צוללים למעמקי העולם

         

תקציר

1 # ברבי-המכר של הניו יורק טיימס

אתמול הם גילו את סודות היקום, עכשיו הם כותבים את שמם על מפת העולם

***

היה קל להיות עם דנטה. כשנגענו, הרגשנו שזה טהור. אבל לא היה קל ללמוד לחיות בעולם, עם כל הביקורת. הביקורת הצליחה לחדור לתוכי. זה כמו לשחות בים סוער. אתה עלול בכל רגע לטבוע. ככה לפחות הרגשתי. רגע אחד הים שלֵו, ואז מתחילה סערה. והבעיה, אצלי לפחות, היתה שהסערה שכנה בתוכי.

ארי נטה להעביר את ימיו בשתיקה, מסוגר במחשבותיו הבלתי פוסקות. אבל משהו בו נפרץ כאשר התאהב בדנטה, ומאז הכול השתנה. לפתע הוא מפתח חברויות חדשות, מתנגד לבריונים בעלי דעות חשוכות, ומשמיע את קולו. ודנטה – נער חולמני, שנון ורומנטי, מטריף את ארי וגם ממלא אותו בתשוקה מסעירה ובלתי מוכרת.

שני הנערים נחושים לסלול לעצמם נתיב בעולם שלא מבין אותם. עולם שבו יש החושבים שאין להם זכות קיום, אבל שיש בו גם אהבה ותמיכה שמגיעות דווקא מהמקומות הכי מפתיעים. וכאשר מתרחש אירוע כואב, ארי נאלץ להיאבק על חיים של מימוש עצמי ותקווה.

ארי ודנטה צוללים למעמקי העולם הוא ספר המשך לרומן עטור הפרסים ארי ודנטה מגלים את סודות היקום. כקודמו, גם הוא תיעוד שובה לב ומרגש עד דמעות של זהות בתהליך התגבשות. סיפור על גבריות צעירה, על כוחה של משפחה ועל האתגר ללמוד להיות נאהב.

"חקירה מלהיבה ומרגשת של יגון, אהבה ושייכות קווירית." Shelf Awareness Pro

"רומן מבריק, מאוכלס בדמויות מעולות, מעודד את הקוראים לחשוב על חייהם בעודם מתאהבים לגמרי בארי ודנטה הבלתי נשכחים." Booklist


מחיר באתר: 54.6 ₪

מחיר קטלוגי: 78

 * משלוח חינם בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

Powered by Blacknet.co.il