דף הבית > ארץ הצללים
ארץ הצללים

ארץ הצללים

         

תקציר

אוור ודיימן עברו יחדיו אין־ספור גלגולי חיים ונלחמו בכוחות האפלים ביותר על מנת שיוכלו להיות ביחד לנצח. אבל ממש כשהדבר נראה בהישג ידם, קללה רבת־עוצמה פוגעת בדיימן - כזו שיכולה להרוס את הכול. כעת, אפילו המגע הגופני הקל ביותר ביניהם יכול להוביל לתוצאה הרסנית: מוות פתאומי שישלח את דיימן לארץ הצללים, בֵּיתָן של הנשמות האבודות. אוור, הנואשת לשבור את הקללה, מחפשת כישוף שיציל את דיימן וזוכה לקבל עזרה ממקור לא צפוי - בחור בלונדיני וירוק עיניים בשם ג´וּד, שעוסק בגלישת גלים ומתגלה כבעל כשרונות מאגיים ועבר מִסתורי. אף על פי שאוור וג´וּד רק נפגשו, היא מרגישה שבאופן בלתי ברור הוא מוכר לה, ולמרות נאמנותה המוחלטת לדיימן היא חשה אליו משיכה בלתי נשלטת.
אוור תמיד האמינה שדיימן הוא תאום הנפש שלה ואהבתה האמיתית היחידה. היא עדיין סבורה שזו האמת, אך ככל שהוא מתרחק ממנה, הקשר שלה עם ג´וד הולך ומתחזק. האם אהבתה לדיימן תצליח לעמוד במבחן?
ארץ הצללים הוא הספר השלישי מתוך שישה ספרים בסדרה המצליחה בני האלמוות שכתבה אליסון נואל. קדמו לו לנצח וירח כחול. ספרי הסדרה מככבים ברשימות רבי המכר בארה"ב, נמכרו שם בלמעלה מ־ 5 מיליון עותקים ואף יעובדו לסרט קולנוע.
הספר הבא בסדרה הוא – להבה אפלה
"הרומן של אליסון נואל הוא פשוט נפלא! מעריצים של סדרת ´בני האלמוות´ לא יתאכזבו ממנו. אהבתם של אוור ודיימן עומדת למבחן כפי שלא עמדה מעולם, והסיפור מסתיים במהפך גדול ומספק אשר מותיר את הקוראים בתחושת שקיקה וציפייה לספר הבא..." Romantic Times (Top Pick)
"בספר השלישי בסדרת ´בני האלמוות´ ממשיכה נואל להציע לקוראיה תמהיל מרתק של סיפור פנטסטי המשלב בתוכו שאלות אתיות אותנטיות ובוערות..." Booklist
"נואל ממשיכה לשמור את קוראיה במתח עד לרגע האחרון ממש. כחובבת של ספרי אהבהמצאתי את עצמי דומעת לאחר קריאת ´ארץ הצללים´, הספר השלישי בסדרה, ואני מחכה בקוצר רוח כדי לראות לאן תיקח נואל את העלילה בספר הבא..." Fantastic Book Review
אליסון נואל - מחברת של סדרות ספרי נוער מצליחות וזוכות פרסים בארה"ב. נשואה וחיה כיום בקליפורניה, לאחר שבעבר התגוררה ביוון ובניו יורק.
סדרת בני האלמוות ראתה אור בשלושים ושש מדינות ברחבי העולם. ספרי הסדרה כיכבו ברשימות רבי המכר של הניו־יורק טיימס, יו.אס.אי.טודיי, פאבלישר וויקלי, אל.איי. טיימס, וול סטריט ז´ורנל ועוד.


מחיר באתר: 80.1 ₪

מחיר קטלוגי: 89

Powered by Blacknet.co.il