דף הבית > באדולינה
באדולינה

באדולינה

         

תקציר

``כשמלך באדוליה סיפור לי שהוא והמלכה מתכוונים לערוך ביקור רשמי בישראל, ידעתי שזה הזמן לסגור את הבאסטה בהודו ולבוא איתו על תקן העיתונאי המלווה. לפני כמה שנים היתה לי קריריה עיתונאית, שנפסקה מחוסר ריגוש ההדי. אבל זה? מלך אמיתי מבקר בישראל, ואני היחיד שיודע? הודו או לא הודו, אני יודע באיזה צד של הצ`פאטי מרוחה החמאה``.
ככה מתחיל המסע המשותף של גבי ניצן עם בני הזוג המלכותי באדולינה היא ממלכה זעירה באירופה. 16,204 תושבים (נכון ליום שישי שעבר), שמתנהלת בלי חוקים, בלי פוליטיקה, בלי נישואים ובלי מלחמות. כל תושב בבאדולינה יכול להיות המלך הבא, וכולם מתחנכים על ברכי האמונה שיש רק שתי דרכים לחיות בעולם: בתור מלך או בתור קורבן. ניצן ליווה את בני הזוג בישראל במשך שלושה חודשים, וגם דיווח עליהם ב``מעריב``.
אבל במהרה מאבד המסע המשותף כל מראית עין של עיתונות אובייקטיבית: ניצן מתאהב במלכה ומתמסר לקסמו של המלך, שמספר לו כמה דברים על ציד דרקונים, על התמכרות למלחמה ומוות, על אהבה נטולת רכושנות, על אכילה בידיים ועל המוטו הלאומי של באדולינה - ``טוב להיות בריא ושמח מחולה ואומלל``. מה שכמעט מבטיח שהסיפור הזה לא יגמר בבכי.

גבי ניצן, בן 35, התחיל לכתוב בגיל 21 בשבועון כותרת ראשית, ופירסם שם טור פופולרי. אחרי סגירת העיתון המשיך לכתוב טורים אישיים בחדשות, בגיל 29 פרש מעיתונות.
רומן ראשון שלו עתיד לראות אור בסידרת פרוזה בחורף 2000.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 78.4 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 98

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

חודש הספר 20% הנחה
יומולדת

יומולדת

גבי ניצן
מחיר מכירה 70.4 ₪מחיר קודם88 ₪
חודש הספר 20% הנחה
באדולינה שובה של המלכה

באדולינה שובה של המלכה

גבי ניצן
מחיר מכירה 78.4 ₪מחיר קודם98 ₪
פרא

פרא

גבי ניצן
מחיר מכירה 112 ₪
חזית

חזית

איליה גפטר
מחיר מכירה 200 ₪
חייו של שומר טבע

חייו של שומר טבע

דן פרי
מחיר מכירה 149 ₪
אלבום דרום

אלבום דרום

דנה אריאלי
מחיר מכירה 128 ₪