דף הבית > בבתים שלנו
בבתים שלנו

בבתים שלנו

5 1
         

תקציר

”הסקרנות לדעת על מיניות היא טבעית. המשמעות של השתיקה שלנו על מיניות עם הילדים, היא לא שהם אינם מדברים ומתעסקים בכך, אלא שהם מדברים ומתעסקים בכך על פי מה שהם לומדים מהאינטרנט.
כשאני מגיע לפגוש בני נוע
ר אני שואל אותם: ’כשמדובר במין, מה בעיקר יש באינטרנט?’ – ואולם שלם של בני נוער צועקים וצועקות ’פ־ו־ר־נ־ו!’
אחר כך כולם צוחקים.
בשתיקות שלנו, אנחנו שלחנו את הילדים אל הפורנו. אנחנו הפכנו את הפורנו למחנך המיני המרכזי, הבלעדי למעשה, של ילדינו.”

בבתים שלנו — חינוך מיני בגובה העיניים הוא לא עוד ספר הדרכה על חינוך מיני. הוא ספר מהפכני — בגישה, בחשיבה, בשפה. רן גבריאלי תובע מאיתנו להשליך את הלך הרוח הישן של ״השיחה״ לפח ובמקומו — לפתוח ערוץ תקשורת יומיומי שבו מדברים על הכול: בתולים, אוננות, פורנו, סטוצים, אהבות, אלכוהול, סמים, אמצעי מניעה, מוזיקה, הלבשה תחתונה וכל נושא אחר שבעולם. כי אם אנחנו לא נדבר איתם על זה — מי ידבר? בבבתים שלנו — חינוך מיני בגובה העיניים רן גבריאלי מדבר איתנו — ההורים — על מין, על מוסר, על דימוי גוף ומגדר; על שקרים שאנחנו משקרים לעצמנו, ועל מילים שמכבסות מעשים איומים. ובעיקר — הוא לא שוכח את הדבר החשוב באמת: שהאדם, באשר הוא אדם, שואף לשייכות, לקבלה, לגופניות חושנית ולרווחה נפשית. רן גבריאלי עומד בראש ארגון החינוך Education Sex Level Eye – ELSE . הרצאתו ב״טד״ Porn Watching Stopped I Why צברה למעלה מעשרים מיליון צפיות. בבתים שלנו — חינוך מיני בגובה העיניים הוא ספרו הראשון.
”בבתים שלנו נוגע בעצבים החשופים של המורכבות ההורית... רן גבריאלי, בדרכו הישירה והלא מתייפייפת, מניח על השולחן את הבעיות ומכריח אותנו להתמודד איתן... הספר הזה יגרום לכם להסמיק, להתבייש ולצחוק, ובייחוד — להתפתח במקצוע האוניברסלי הזה שלקחנו לעצמנו כעבודה לחיים — להיות אמא ואבא.״


מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 92 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בין קונפליקט לדיאלוג

בין קונפליקט לדיאלוג

רביב רייכרט
מחיר מכירה 98 ₪
תרגילים בהורות

תרגילים בהורות

אילן והילה יפרח
מחיר מכירה 118 ₪
בדיקה

בדיקה

מיכל מולדבסקי
מחיר מכירה 1 ₪
מי המציא את בית הספר

מי המציא את בית הספר

מרים מצנר-קינן
מחיר מכירה 82 ₪
אני לא צועקת אני רק אומרת

אני לא צועקת אני רק אומרת

רביטל ויטלזון-יעקבס
מחיר מכירה 98 ₪
עושים בית ספר

עושים בית ספר

מחיר מכירה 98 ₪