דף הבית > בורסה
בורסה

בורסה

2.77272727272727 22
         

תקציר

הקורס הכתוב הראשון שיהפוך אותך למשקיע בשוק ההון

ספר זה הוא למעשה פרי של יותר מ-25 שנות השקעה, לימוד ומחקר ולכן הוא מהווה אינציקלופדיה מעשית מרוכזת למשקיע. זהו השער שלך לשוק ההון. כאן תוכל ללמוד בעצמך, בזמנך, הפנוי וללא כל קושי, בשיטת האימון האישי, את כל המושגים, הטעויות, השיטות, הסודות, האמת, הדרכים, הטיפים, והצד המעשי של ההשקעה בשוק ההון מא´ ועד ת´. למידה זו תהפוך אותך למשקיע משובח מן השורה.
אם אתה קורא שורות אלו כי אז כבר החלה, למעשה, לחלחל בתוכך ההבנה שאתה אינך יכול להרשות לעצמך להישאר בור, להזדחל מאחור ולא להבין אחת ולתמיד את תורת ההשקעות בכלל ובבורסה בפרט. במיוחד עכשיו, כשספר מיוחד זה הופך את הכל לכל כך קל, פשוט וברור מאי פעם.
בנוסף להסברים הברורים ולשיטת הלימוד העצמי, מופיעים בספר זה לראשונה בספרות שוק ההון בעברית נושאים ושיעורי הדרכה שלא תמצא באף ספר אחר.
לכן באמצעות ספר זה שאתה אוחז בידך תוכל ללמוד בעצמך וללא כל ידע מוקדם כיצד עובדים הדברים מהבסיס ועד לשיטת ההשקעה המתוחכמות ולחשוף תוך כדי את סודות המשקיעים הגדולים בעולם ההשקעות. כמו כן גם לקבל את הכלים להשקיע בארץ ובחו"ל בעזרת הטלפון והמחשב שלך בלבד.
ממש כך, מכל מקום, בקלות ובפשטות, תוכל לגלוש לתוך עולם מרתק של אפשרויות השקעה, השבחת מזומנים ועשיית רווחים ולקבוע בעצמך איך להשביח את כספך או מה לבדוק, לבקש ולדרוש ממנהל תיק ההשקעות שלך.
בסוף ספר זה ימתין לך משקיע משובח מהזן החדש - אתה. כל מה שנותר לך כדי להגשים יעד זה הוא לקרוא בדפי הספר ביסודיות, מתחילתו ועד סופו.

לעולם אין זה מאוחר מדי להיות מה שאולי היית כבר יכול להיות.

צביקה ברגמן, איש עסקים וסופר. מחברם של עשרות ספרים ורבי מכר בתחום הכלכלה והעסקים. ידוע ביכולתו להעביר את המסרים המסובכים ביותר בצורה קלה וברורה, כפי שלא הוצגה מעולם. מוכר מהופעותיו הרבות בערוצים השונים של תוכניות טלוויזיה רבות, ברדיו ובעיתונות הכתובה.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 120 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אימון אישי +

אימון אישי +

צביקה ברגמן
מחיר מכירה 89 ₪
פודקאסט המדריך השל

פודקאסט המדריך השל

צביקה ברגמן
מחיר מכירה 120 ₪
תופינים ומגדנות למחשבה

תופינים ומגדנות למחשבה

צביקה ברגמן
מחיר מכירה 85 ₪
להתעשר

להתעשר

צביקה ברגמן
מחיר מכירה 85 ₪
הוגה דעות חוכמה בקצרה מס 2

הוגה דעות חוכמה בקצרה מס 2

צביקה ברגמן
מחיר מכירה 85 ₪
פסוקי אהבה

פסוקי אהבה

צביקה ברגמן
מחיר מכירה 85 ₪