דף הבית > בחזרה לאהבה
בחזרה לאהבה

בחזרה לאהבה

         

תקציר

הרהורים על עקרונות ה``קורס בנסים``
נולדנו עם נטייה טבעית להתמקד באהבה. ניחנו בדמיון יצירתי וססגוני, וידענו להשתמש בו. היינו מחוברים לעולם עשיר יותר, עולם מלא קסם.
מה קרה איפוא? איך קרה, שהגענו לגיל מסוים, הסתכלנו סביבנו, ונוכחנו לדעת, שהקסם פג?
התשובה היא שלמדנו להתמקד בפחד במקום באהבה, כפי שמריאן ויליאמסון מסבירה בספרה בחזרה לאהבה. לימדו אותנו עוד כשהיינו ילדים, שאנו בעלי אישיות שונה, שכדי להצליח יש להתחרות, ושאיננו די טובים כפי שאנו. לימדו אותנו לראות את העולם כפי שאחרים ראו אותו, דהיינו, מלא פחדים, חסר כל עדינות ותקווה.
בחזרה לאהבה הוא מדריך מסעות רוחני, שנועד להדריכנו במסענו חזרה לאמת, שעמה נולדנו. המסע הזה הוא תהליך פסיכולוגי ורגשי, שבו אנו משילים מעצמנו את כל המושגים, הטבועים בנו, בקשר לדרכי חיינו וסיבותיהן. ובעודנו משתחררים משליטתו רבת השנים של האגו, אנו לומדים סוג אחר של דעת. הבה נניח למריאן ויליאמסון לקחת אותנו למסע זה, בו נפנה עורף לפחד, שהצטבר לו בתוכנו במשך שנים, ונאמץ שוב ללבנו את האהבה, לה התכחשנו. העולם זועק לחזרה לאהבה, שהרי כולנו נעשינו קשוחים יותר מכפי שהיינו רוצים להיות, ומתוחים הרבה יותר מכפי שאנו יכולים להרשות לעצמנו.
בהיותו מבוסס על תורת ה``קורס בנסים``, תכנית ללימוד עצמי של פסיכותרפיה רוחנית, המעלה נושאים רוחניים אוניברסליים, הספר בחזרה לאהבה דן ביישומה המעשי של האהבה. הספר נסב על דרך חיים של אהבה כמענה יום יומי לבעיות העומדות לפנינו, בין שהכאב הנפשי שלנו נובע מיחסים בין-אישיים, ובין שמקורו בעבודה או בבריאות. מריאן ויליאמסון מנתחת את האהבה, שהיא כוח רב עצמה, המקור לנסים והמפתח לשלווה פנימית. הבה נשוב לעולם שהכרנו כילדים, כשהיינו עדיין מחוברים לרכות שבנו, לתמימותנו, לרוחנו. אין זה עולם שונה מהעולם, שאנו רואים היום, אלא הוא לובש צורה חדשה בזכות האהבה, המפרשת אותו בעדינות רבה, בתקווה ובאמונה ובחוש של פליאה. אפשר להשיב על כנו את העולם הזה, משום שהתפיסה נתונה בידנו לבחירה.


מריאן ויליאמסון מרצה בין-לאומית בתחומי הרוחניות והחשיבה החדשה. מריאן ויליאמסון מלמדת את העקרונות הבסיסיים של ה``קורס בנסים`` ודנה ביישומם בחיינו. היא מרצה בקביעות בניו-יורק ובלוס
אנג`לס והרצתה כבר בערים רבות ברחבי ארה``ב ובאירופה.


מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
אזל זמנית

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גיל הניסים

גיל הניסים

מריאן ויליאמסון
מחיר מכירה 78 ₪
מתת השינוי

מתת השינוי

מריאן ויליאמסון
מחיר מכירה 76 ₪
ערכה של איש

ערכה של איש

מריאן ויליאמסון
מחיר מכירה 51 ₪
שיר האל

שיר האל

אמיר אור
מחיר מכירה 100 ₪
קלפי ארבע ההסכמות

קלפי ארבע ההסכמות

דון-מיגואל רואיס
מחיר מכירה 149 ₪
40% הנחה על הספר השני
בצמיחה מתמדת

בצמיחה מתמדת

ארתור ברוקס
מחיר מכירה 98 ₪