דף הבית > בין עולם
בין עולם

בין עולם

         

תקציר

ניל גיימן ("אלים אמריקאים", "קורליין") ומייקל ריבס ("אזור הדמדומים", "מסע בין כוכבים: הדור הבא") בסיפור של הרפתקה, סכנה, קסם, מדע, ידידות, חלליות – וכמובן, המלחמה להצלתם של כל בני האדם שבכל העולמות האפשריים.

ג´ואי הארקר אינו גיבור.
ג´ואי הארקר, אם נודה על האמת, הוא הטיפוס שילך לאיבוד בבית של עצמו.
אבל יום אחד ג´ואי ממש הולך לאיבוד. הוא יוצא בהליכה מהעולם שלו ישר לממד אחר.
כוחו לעבור בין העולמות עושה אותו לטרפם של שני כוחות נוראיים שיעשו הכול – הכול – כדי לנצל את יכולתו למטרותיהם האפלות.
אלא שג´ואי עד למידת הרוע שהכוחות האלה מסוגלים לה, ומכריע לטובת האפשרות היחידה שניתן להעלות על הדעת: להקים צבא משל עצמו, צבא שכולו ג´ואי הארקר מממדים שונים ומעולמות זרים, כולם שותפים ליכולתו המדהימה, וכולם נחושים להציל את כל העולמות כולם.

ניל גיימן ומייקל ריבס, שני כותבים עתירי פרסים, חוברים זה לזה ליצירת סיפור מסעיר של קסם, מדע, כבוד וייעודו של נער אחד ויחיד, מיוחד מאוד – שוב ושוב ושוב.

ניל גיימן – זוכה פרס הפנטזיה העולמי, פרסי הוגו, פרסי נבולה ופרסי אייזנר – נולד בבריטניה ומתגורר כיום בארצות הברית. לצד ספריו "קורליין", "לעולם לא עולם", "אלים אמריקאים", "עשן ומראות", "בשורות טובות" (עם טרי פראצ´ט), "אבק כוכבים" ו"בני אנאנסי", שראו אור בעברית בהוצאת אופוס, הוא גם יוצרם של סיפורים קצרים עטורי שבחים ומחבר יצירת הקומיקס המופתית "The Sandman".
מייקל ריבס, סופר מדע בדיוני ותסריטאי זוכה פרס אמי, כתב לצד ספריו גם לסדרות "מסע בין כוכבים: הדור הבא", "אזור הדמדומים", "באטמן: הסדרה המצוירת" ו"הגרגולים". הוא מתגורר בקליפורניה.

מחיר באתר: 70.2 ₪

מחיר קטלוגי: 78

Powered by Blacknet.co.il