דף הבית > בלדה לנחשים וציפורי שיר \ משחקי הרעב 4
בלדה לנחשים וציפורי שיר \ משחקי הרעב 4

בלדה לנחשים וציפורי שיר \ משחקי הרעב 4

         

תקציר

לפני שהנערה הלוהטת הציתה את אש המהפכה,

לפני שהעורבני החקיין הפך לסמל שלה,

קוריאולנוס סנואו הצעיר התחיל את דרכו לשלטון. 

סנואו בן השמונה־עשרה נבחר לשמש כמדריך בסבב העשירי של משחקי הרעב. זמנים קשים עוברים על משפחתו, ועתידה, כמו עתידו שלו, תלויים בכוחו להערים על יריביו ולהוביל את המיועדת שלו לניצחון. 

אך הסיכויים אינם לטובתו - המיועדת שקיבל היא נערה יתומה ממחוז 12, ועכשיו גורלו תלוי בגורלה, לטוב או לרע, לניצחון או למפלה.

בלב הזירה, המאבק הוא לחיים ולמוות. אבל מאבק קשה מתרחש גם בליבו של סנואו, שנכסף אל המיועדת האבודה שלו. האם יבחר לשחק לפי הכללים או שייסחף אחרי תשוקתו ואחרי השאיפה לשרוד בכל מחיר?  

הספר הראשון בטרילוגיית משחקי הרעב ראה אור ב־2008 ומאז הפכה הסדרה לתופעה בינלאומית. ספריה תורגמו ל־54 שפות, הופיעו במשך חמש שנים רצופות ברשימות רבי־המכר של

הניו־יורק טיימס והפכו לסרטים מצליחים בכיכובה של ג´ניפר לורנס.

המהפכה של קטניס, גיבורת הסדרה, לא רק הרעישה את מדינת פאנם, אלא העצימה דור שלם של מתבגרים ושינתה את תרבות הנוער במאה ה־21.

עכשיו חוזרת סוזן קולינס אל העולם האפל של פאנם ואל דמותו הצעירה של הנשיא סנואו, כדי לפענח את שורשי הרוע של בני האדם ואת המניעים שמתווים את דרכם.

 

סוזן קולינס כתבה את סדרת משחקי הרעב בהשראת קרבות הגלדיאטורים ותוכניות הריאליטי העכשוויות. בסגנונה הישיר היא סוחפת את הקוראים לעולם הרפתקני ואכזרי, שמעמת אותם עם שאלות מוסריות וערכיות. 

סוזן קולינס היא סופרת ותסריטאית. נולדה בארצות הברית בשנת 1962 וגרה בקונטיקט עם משפחתה.  


מחיר באתר: 73.5 ₪

מחיר קטלוגי: 98

Powered by Blacknet.co.il