דף הבית > בעיטת קרן
בעיטת קרן

בעיטת קרן

         

תקציר

"בעיטת קרן" הוא שם הטור השבועי של יזהר שי, המופיע בעיתון "גלובס" מתחילת שנת 2008. מאות הטורים שהופיעו מאז כיסו קשת רחבה של נושאים. הטורים התייחסו לאירועים משמעותיים בהיי-טק העולמי, לאקזיטים ולמשברים בזירת היי-טק הישראלי, כמו גם למאורעות שנגעו בחברה הישראלית בתקופה זו, החל ממלחמת לבנון השנייה, דרך בחירות לכנסת ועד המחאה החברתית.
בסגנונו המיוחד, המשלב חוש הומור וביקורת חדה ועניינית, יצר שי שיח מתמשך סביב "בעיטת הקרן" שלו, שיח שבו שותפים אלפי הקוראים של הטור כבר שנים ארוכות.
הספר "בעיטת קרן" מהווה מבחר של הטורים הבולטים מאז החל הטור להתפרסם. ימיה הראשונים של פייסבוק, קרבת הבלימה של מיקרוסופט והרפתקאותיה של טר-פלייס, מופיעים בספר זה במקביל לדיווחים מחדרי הישיבות של ממשלת ישראל, ממערכת הבחירות הסוערת למועצת התלמידים בבית הספר של הבן י´, ממגרשי הכדורגל ומאולימפיאדת בייג´ין.
יזהר שי הוא יזם היי-טק ושותף בקרן הון סיכון בינלאומית. בעברו הקים וניהל כמה חברות היי-טק בארצות הברית ובישראל. נוסף לפעילותו כאיש היי-טק, שי מתנדב בפעילויות שונות הקשורות לחינוך. הוא חבר דירקטוריון "אורט ישראל", חבר מועצת המנהלים של עמותת "סנונית" ומתנדב בארגון "צהלה". שי נשוי ואב לארבעה ומתגורר ביישוב קדימה שבשרון.

מחיר באתר: 89.1 ₪

מחיר קטלוגי: 99

Powered by Blacknet.co.il