דף הבית > גן של שושנים
גן של שושנים

גן של שושנים

         

תקציר

נורה רוברטס מזמינה אתכם ליהנות מהספר השני ברביעיית ספרי הכלות.

לאמליין גרנט הייתה נטייה לרומנטיקה מאז היותה ילדה. ולכן, אין זה מפליא כלל שבחרה להיות שוזרת פרחים שמקשטת חתונות, בעסק שהקימה עם חברות הילדות שלה - מקנזי, פרקר ולורל. היא לא יכלה לבקש לעצמה עבודה טובה יותר!

כלפי חוץ, חיי האהבה של אמה נראו משגשגים. בהיותה דקת גזרה וסקסית, הוסיפה צבע לכל חדר שאליו נכנסה, כמו סידורי הפרחים שיצרה. אך למרות היותה מוקפת גברים, לא מצאה את הגבר הנכון - והמקום האחרון שבו חיפשה, היה מתחת לאפה.

זה בדיוק המקום שבו נמצא ג´ק קוק, חברו הטוב ביותר של אחיה של פרקר מזה שנים, שהיה למעשה בן משפחה. האדריכל החל להודות במפני עצמו כי רגשותיו כלפי אמה התפתחו הרבה מעבר לידידות גרידא, וכאשר גם אמה חשה משיכה אליו - והם החליפו נשיקות לוהטות - החל המצב להסתבך.

ג´ק לא היה הטיפוס שנוטה ליצור קשר מחייב עם אישה, בעוד אמה כמהה לאהבה שתימשך כל חייה. כדי שהשניים ייצרו מכנה משותף, היה עליהם לסמוך על ההיסטוריה המשותפת שלהם ועל מה שלבם אמר להם.

בהוצאת אור-עם הופיעו מפרי עטה של נורה רוברטס הרומנים רבי המכר הבאים: גילוי מאוחר, חצות בביצה, מקום מקלט, מזכרות עתיקות, מפתח של אור, מפתח של חוכמה, מפתח של אומץ, דליה כחולה, ורד שחור, חבצלת אדומה, עשן כחול, מלאכים נופלים, הצו של מוריגן, מחול האלים, עמק השתיקה, בצהרי היום, אחים בדם, הוקינס הולו, האבן הפגאנית, הוקרה, גבעות שחורות וחזיון בלבן.

היא גם כתבה סדרה של ספרי מתח רבי מכר בשם העט ג´.ד.רוב.
בהוצאת אור-עם הופיעו הספרים: המקור - מוות, והזיכרון - מוות.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 98 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

40% הנחה על הספר השני
מורשת

מורשת

נורה רוברטס
מחיר מכירה 118 ₪
מקום מחסה

מקום מחסה

נורה רוברטס
מחיר מכירה 98 ₪
השקרן

השקרן

נורה רוברטס
מחיר מכירה 98 ₪
אי הזכוכית

אי הזכוכית

נורה רוברטס
מחיר מכירה 98 ₪
עם בוא השקיעה

עם בוא השקיעה

נורה רוברטס
מחיר מכירה 98 ₪
אובססיה

אובססיה

נורה רוברטס
מחיר מכירה 98 ₪