דף הבית > הונאה
הונאה

הונאה

         

תקציר

נטליה

 

עד שהמוות יפריד בינינו. זה מה שהבטחתי לו, והתכוונתי לכל מילה. ידעתי שהוא לא מושלם, אבל שלמות לא קיימת בשום מקום. הייתי עיוורת. סירבתי לראות את האמת, שהייתה בהירה כמו אור השמש, עד שבן דודו של בעלה של החברה הכי טובה שלי הגיע לביקור. הייז הוא גבר יפה ושבור, בדיוק כמוני, וכשהוא בסביבה אני מצליחה שוב לחייך, אבל אני לא יכולה לאפשר לו להתקרב יותר מדי. כשהסודות של בעלי נחשפים ומאיימים להטביע אותי אני יודעת שרק גבר אחד יוכל לעזור לי, אבל האם הוא יסכים להסתכן בשבילי?

 

 

 

הייז

 

מהרגע הראשון היא שבתה את ליבי. משהו בנשמה שלה התחבר לשלי. רציתי אותה והייתי מוכן לעשות הכול למענה, אבל היא הייתה נשואה. כמלח לשעבר בחיל הים הבריטי אני מאומן לראות דברים שהיא לא שמה לב אליהם, אבל אני לא אומר מילה. במשך שנים עשיתי הכול כדי לשמור על מרחק ממנה, בדיוק כמו שהיא ביקשה, אבל לחיים היו תוכניות אחרות עבורנו. היא הייתה זקוקה לעזרה, ואני הייתי היחיד שיכול היה להציל אותה.

 

 

 

הונאה מאת סופרת רבי המכר אר. סי. סטפנס הוא רומן מתח עכשווי ומרתק שבו רב הנסתר על הגלוי. זהו סיפור על כאב, על אובדן ועל הרס, אבל גם על אהבה בלתי אפשרית שמנצחת הכול


מחיר באתר: 88.2 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 98

 * משלוח חינם בארץ בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך: