דף הבית > החיים הממשיים
החיים הממשיים

החיים הממשיים

         

תקציר

יש ימים מסוימים בחיים שבהם תתנסה בחוויות קשות ביותר. איכות החיים שלך וחוויותיך במסעך בעולם הזה הם תוצאה של הדרך, שבה אתה מתמודד עם ימים אלה כאשר הם מגיעים. האם תהיה מוכן? האם תשרוד?
בספר החיים הממשיים יש הכנה לשבעת הימים המאתגרים ביותר של חייך. בספר זה מדריך אותך ד"ר פיל מק´גרו, מחבר רבי המכר, להתכונן לעימות עם שבעת הימים הקשים ביותר שתעמוד בפניהם.
אובדן- היום שבו לבך או לבו של מישהו שאתה אוהב נשבר בעקבות מוות, גירושים או איבוד דבר בעל ערך.
פחד- היום שבו אתה מבין שאת חייך ואת כל הבחירות שבחרת הכתיבו ציפיות של אנשים אחרים, ולא מטרותיך ורצונותיך.
התמוטטות יכולת ההסתגלות- היום שבו הלחצים של איזון תחומי האחריות שלך ושל צרכיך, יחד עם דרישות החיים, הפכו לחזקים מדי, ואתה מבין שהגעת מבחינה מסוימת אל מעבר ליכולותיך.
בריאות גופנית- היום שבו גופך בוגד בך בגלל מחלה.
בריאות נפשית- היום שבו מוחך בוגד בך.
התמכרות- היום שבו ההתמכרות משתלטת עליך ואתה מבין שאינך שולט בה.
משבר קיומי- היום שבו אתה מאבד את המטרה, את המצפן ואת הקשר למשמעות החיים, ואין לך תשובה לשאלה מדוע?
כאשר נתקלים בימים אלו – ההרגשה קשה. ימים אלו ישנו את חייך, אך הם אינם חייבים להרוס אותם. תכנית הצעד אחר צעד של ד"ר פיל להתמודדות עם הימים הגרועים האלה, תעזור לך להיות מוכן ברגע האמת – בעיצומו של המשבר. ד"ר פיל מספק חכמה ומקורות, שידריכו אותך לקראת פתרון נכון בשבילך.
הספר אינו עוסק רק בתכנית למצב משבר. הוא יראה לך גם לשנות את חייך כעת, לפני שאתה נכנס למשבר, ולא תהיה מאחורי עקומת הכוח כאשר על כל אחד משבעת הימים יכה בך. ד"ר פיל שאין יוצאים מן הכלל: בגישה הנכונה ועם המידע הנכון, תוכל להפוך את היום הגרוע ביותר להתנסות בעלת ערך בחיים.

מחיר באתר: 75.6 ₪

מחיר קטלוגי: 84

Powered by Blacknet.co.il