דף הבית > היטהרות רוחנית
היטהרות רוחנית

היטהרות רוחנית

         

תקציר

כל אחד מאתנו פגש פעם אדם אשר נראה אפוף שליליות. ייתכן שאתם חשים כי אותו אדם מקרין תחושה ``חשוכה``, ולאחר שהייה בת כמה דקות במחיצתו תחושו עייפים ורדומים. ייתכן שתיכנסו לתוך בית או דירה ומיד תחושו תשוקה דוחקת לעזוב את המקום. אתם אפילו עשויים להחליט שלא לקנות בית או לשכור דירה, משום שלא אהבתם את ``תחושת`` המקום. כל התופעות שתוארו כאן, ורבות אחרות, הן למעשה תסמינים של ``תנודות רעות`` המחייבות אתכם לבצע תהליך של טיהור. הסרת אותן תנודות שליליות היא בעצם היטהרות רוחנית.
הספר היטהרות רוחנית מלמד שיטות שונות שבעזרתן תוכלו להיפטר מעין רעה, להקל על מכאובים גופניים שונים, להפחית מתח נפשי ולהימנע מסיוטי לילה ומהשפעות מזיקות שמשרים עליכם אנשים או מקומות מסוימים.
השיטות להיטהרות שמוצעות לנו בספר כוללות: טבילה במי מעיין או ים או באמבט עם צמחי מרפא כדרך לניקוי גופני ומנטלי של האדם (המים ידועים מאז ומתמיד כגורם מטהר ומזכך - לגוף ולנפש); שימוש בביצים, המסמלות את פוטנציאל החיים, לשם השגת היטהרות רוחנית וטיהור חדרו של אדם חולה, וכן היטהרות באמצעות קטורת, עשבי מרפא ותבלינים.
כל השיטות המתוארות בספר מובאות בצורה פשוטה, קצרה ותמציתית, ומכוונות לאנשים חסרי כל ידע בתחום ההיטהרות הרוחנית, כמו גם לאנשים המתמצאים מעט בנושא ושואפים להרחיב את ידיעותיהם בתחום מרתק ומסתורי זה.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 50 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיהור רוחנ

טיהור רוחנ

מיקהאריק דראגה
מחיר מכירה 69 ₪
שיר האל

שיר האל

אמיר אור
מחיר מכירה 100 ₪
קלפי ארבע ההסכמות

קלפי ארבע ההסכמות

דון-מיגואל רואיס
מחיר מכירה 149 ₪
40% הנחה על הספר השני
בצמיחה מתמדת

בצמיחה מתמדת

ארתור ברוקס
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
למצוא שלווה בעולם סוער

למצוא שלווה בעולם סוער

מארק ויליאמס
מחיר מכירה 98 ₪
נזירים מדברים

נזירים מדברים

נטע דביר
מחיר מכירה 96 ₪