דף הבית > הימנעות
הימנעות

הימנעות

         

תקציר

"תקשיבי לי טוב, את לא היחידה ואין לך בעלות על מה שקרה שם. נולדתי איתך, גדלתי לידך. בחרתי להסתכל אחרת. את יודעת מה, תשמעי סיפור" (אדם חביביאן)

העסק של עמליה חביביאן נסגר, בן זוגה נפרד ממנה, גם המועדון האהוב עליה עומד לנעול את שעריו. כאשר היא מגלה כי חלתה בסרטן היא רואה בכך אות משמים ומסרבת לקבל טיפולי כימותרפיה שיכולים להציל את חייה.

היא מחליטה לבקר את אחיה התאום אדם שגר בלונדון. הביקור חושף את סיפורה מכמיר הלב של משפחת חביביאן, שנפילתו של הבן הבכור באסון צור הראשון עיצבה מחדש את עולמה. ניסיונותיו של אדם לגרום לאחותו לדבוק בחיים יהפכו את הביקור לסדרה של ויכוחים רווי התחשבנויות, שבמהלכם יחשפו השניים סודות מבישים מעברם ויבינו עד כמה הנרטיבים שלהם שונים זה מזה.

הרומן הימנעות עוסק בבניית תא משפחתי בישראל, אותה מלאכה סיזיפית שרבים לא עוצרים לחשוב על המחירים שהיא עלולה לגבות מהם: החל באובדן האינטימיות הזוגית, דרך ניכור הורי ועד לאובדן שפיות.

 

כתיבתו של גדי ששון רוויית אנרגיה, תנופה וקצב שמשאירים את הקורא דרוך ומתוח עד לדפיו האחרונים של הספר. התוצאה היא סיפור סוחף שגורל דמויותיו ימשיך להעסיק אתכם גם הרבה אחרי סיום הקריאה.

 

גדי ששון (יליד 1972) הוא מנהל משאבי אנוש ועסק בעברו בעריכה עיתונאית ("מעריב", "טיים אאוט תל אביב", "הזמן הוורוד"). הימנעות הוא ספרו הראשון.


מחיר באתר: 88.2 ₪

מחיר קטלוגי: 98

Powered by Blacknet.co.il