דף הבית > הכוח הנסתר
הכוח הנסתר

הכוח הנסתר

         

תקציר

ד"ר קארולין מיס, חלוצה בתחום רפואת האנרגיה בעלת שם עולמי, חוקרת יותר משני עשורים את נושא הכוח האישי של אנשים והשימוש שהם עושים בו. באמצעות תובנותיה הרוחניות המיוחדות והאינטואיציה המפותחת שלה, מסייעת ד"ר קארולין מיס למאות אלפי בני אדם לעמוד באתגר של הכרת האנרגיה הרוחנית שלהם ושיפור חייהם.
בספר החדש ומלא השראה זה, מרחיבה ד"ר קארולין מיס את המסר שלה לגבי העצמה האישית הרוחנית, ופונה לכיוון חדש לחלוטין. היא מסבירה באופן מקורי כיצד אנו יכולים לשמש ערוצים לחסד אלוהי ולחולל ניסים על יד מעשים של נדיבות וחמלה, או כפי שהיא מכנה זאת, פעולות כוח נסתרות. כשאנו פועלים מתוך חמלה, מבלי לצפות לגמול או ללא רצון לקדם את עניינינו, אלוהים פועל בסתר באמצעותנו. כשאנו עוברים ממעשים גלויים, כמו השטת יד לחבר, לפעולות נסתרות, כמו תפילה וריפוי, אנו יוצאים למסע עמוק של העצמה אישית.
ד"ר קארולין מיס מצביעה על שבעה שלבים של חמלה ונדיבות, ומראה שהבחירה לעשות טוב ולעזור לאחרים הינה חיונית לבריאותנו הפיזית והנפשית ולהתפתחות האינטואיציה שלנו. למעשה, היא טוענת שהנדיבות היא תכונה אנושית ביולוגית והכרח רוחני.
ד"ר קארולין מיס מלווה כדרכה את ההסברים התיאוריים בסיפורים אישיים מרתקים על הושטת עזרה ששינתה את חייהם של האנשים המעורבים. הסיפורים המופיעים בספר נבחרו מתוך יותר מאלף ומאתיים מכתבים שנשלחו לאתר האינטרנט שלה. אינספור הדרכים הפשוטות, אך העמוקות, בהן אנשים מתחברים זה לזה כדי לחולל נסים קטנים, המשנים את חייהם וחיי האחרים ברגע יחיד, יעניקו לכם הרשאה לבצע פעולות כוח נסתרות... ולמשוך אותן אליכם.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 98 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

להתגבר על כוח המשיכה

להתגבר על כוח המשיכה

קארולין דר מיס
מחיר מכירה 88 ₪
חוזים מקודשים

חוזים מקודשים

קארולין דר מיס
מחיר מכירה 99 ₪
מדוע אנשים אינם נרפאים

מדוע אנשים אינם נרפאים

קארולין דר מיס
מחיר מכירה 95 ₪
אנטומיה של הנפש

אנטומיה של הנפש

קארולין דר מיס
מחיר מכירה 119 ₪
צמחים לילדים

צמחים לילדים

אסתר לחמן
מחיר מכירה 110 ₪
אפקט נוצת הקסם

אפקט נוצת הקסם

מלאני וורנר
מחיר מכירה 108 ₪