דף הבית > המבחן של מלכת השמש
המבחן של מלכת השמש

המבחן של מלכת השמש

         

תקציר

לוֹר חיה תחת שלטונו של מלך האורורה, אך בבית האסורים שהיא, אחיה ואחותה כלואים בו בשתים-עשרה השנים האחרונות שולטת רק האומללות. למזלה, הזעם שמפעפע בעורקיה עוזר לה לשרוד.
כשהיא משתחררת במפתיע, לוֹר מוצאת את עצמה באור הזרקורים, מתחרה – ולא מבחירה – בתשע מתמודדות נוספות, "תשורות", המוענקות למלך השמש, יריבו של מלך האורורה. כל אחת מהתשורות נחושה לזכות בתואר המלוכה.
חדורת תשוקת נקם בגלל הסבל שעברו היא ואחֶיה, לוֹר מתמודדת במשחק אכזרי לחיים ולמוות על לבו של המלך ומנסה לנווט את דרכה בתככי חצר הפיות של מלך השמש.
המתחרות האחרות מתרעמות על נוכחותה ולא יבחלו בשום אמצעי כדי לגרום לה להימחק מלוח המשחק, לצמיתות. לוֹר חייבת לנצח; אם תפסיד, היא תמות. או גרוע מכך – תישלח בחזרה לידיו של מלך האורורה. אבל לוֹר לא יודעת שהיא רק חלק ממשחק גדול בהרבה ושגורלה לא לגמרי נמצא בשליטתה.
נישה ג'יי טוּלי היא סופרת קנדית. בספרים הרומנטיים שהיא כותבת מככבות גיבורות נהדרות ומשוחררות שקורעות את העולם, כשלצדן גיבורים מעלפים, בעלילות שמתפתחות באטיות חורכת עד לאושר ולעושר המובטחים.
המבחן של מלכת השמש - הספר הראשון בסדרת "אוצרות אורנוס" הקסומה, שכל כולה רומנטיקה סוחפת, מאויבים לאוהבים, נסיך אפל, אקשן בלתי פוסק ומהלכים בסיכון גבוה – נהפך לסנסציית בוקטוק היסטרית.
"'הרווק פוגשת את 'משחקי הרעב' – זה ממכר!"
Waterstones -

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 98 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

באוויר בעננים

באוויר בעננים

גי דה-מופאסאן
מחיר מכירה 79 ₪
40% הנחה על הספר השני
היפה מכולן

היפה מכולן

סרינה ולנטינו
מחיר מכירה 88 ₪
מלון גרנד בבילון

מלון גרנד בבילון

ארנולד בנט
מחיר מכירה 98 ₪
כעבור עשרים שנה

כעבור עשרים שנה

צרלי דונלי
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
חנות ספרים מול האגם

חנות ספרים מול האגם

גני קולגן
מחיר מכירה 98 ₪
התמונות שלך

התמונות שלך

גיין אנתוני
מחיר מכירה 98 ₪