דף הבית > המדריך לאיורוודה
המדריך לאיורוודה

המדריך לאיורוודה

         

תקציר


126 עמודים

איוודה, אשר משמעה ``חכמת חיים``, היא אחת משיטות הריפוי העכשוויות הפופלריות ביותר, שתפוצתן הולכת וגדלה. שיטה זו של טיפול רווחת בהודו ובסרי לנקה. וכיום היא נגישה גם במערב. נשענת על פילוסופיות הודיות עתיקות. הרפואה האיורוודית מעניקה גישה ייחודית הוליסטית לריפוי, ומציעה נקודת מבט חדשה לבריאות ולחיות.
המדריך לאיורוודה מסביר את עקרונות האיורוודה הבסיסיים באופן ברור, פשוט וישים. בספר מפורטות שלוש הדושות - ואטה. פיטה וקאפה - שהן שלושת סוגי הטיפוסים הגופניים הבסיסיים, שעל פיהם מחולקים כל בני האדם, המדריך לאיורוודה מציע לכם אפשרות לבדוק לאיזה טיפוס אתה משתייכים, על סמך תיאור אפיוניו של כל טיפוס.
העיסוק בדישות ובצ`אקרות הוא חלק מדיון בדבר חשיבותו של אורח חיים בריא. המשלב במסגרתו תזונה ייחודית הנכונה באופן אישי לכל אדם. לשם כך ניתן להיעזר בטבלה המצורפת. המפרטת את מוצרי המזון הנכונים לכל שלוש הדושות, בנוסף מוצעים תרגיל גופני ושימוש בצמחי מרפא. שמסייעים לשינוי אורח החיים, לכזה שבהכרח מביא עמו עליזות, שמחה וחיוניות.

ד``ר שאנת`ה גודאנגאמה. אחד ממטפלי האיורוודה המובילים בעולם. עוסק עשרות שנים ברפואה הקונוונציונלית והאיורוודית, ומשמש כיועץ בקליניקה היוקרתית הל שבלונדון. הוא הנשיא המייסד של האגודה לרפואה איורוודית בבריטניה.


אזל זמנית

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך: