דף הבית > המייצגים
המייצגים

המייצגים

         

תקציר

שני השותפים ב’פיינלי ופיג‘ מתייחסים לעצמם כאל "בוטיק של משרד עורכי*דין". בוטיק במובן של אלגנטיות, בררנות ושגשוג. למעשה, הם היחידים שחושבים כך. הם מתמחים בעיקר בגירושים מהירים, נהיגה תחת השפעת אלכוהול ולפעמים גם בטיפול בתביעת ביטוח קטנה. לאחר עשרים שנה ביחד, הם איכשהו מצליחים לגרד מספיק כסף כדי מחייתם במשרדם בדרום*מערב שיקגו.
ואז נקרה שינוי על דרכם. ליתר דיוק, הוא מתנודד לתוך משרדם: דיוויד זינק, עורך דין*צעיר שברח ממשרד עורכי*דין מהודר. ברגע שהוא מתפכח ומבין שהוא מובטל - הוא מוכן לקבל כל עבודה, אפילו אצל פיינלי ופיג.
בעזרתו של זינק בשלים פיינלי ופיג לקבל תיק גדול ששכר שמן בצידו, שיוליך אותם בבטחה לעבר הפרישה לגימלאות.
ותיק כזה אכן נופל לידם.
קראיוקס היא תרופה פופולארית להורדת כולסטרול לאנשים בעלי משקל עודף. היא מיוצרת על ידי חברת ענק שמכירותיה מגיעות ל-25 מיליארד דולר. כעת מוגשת נגד החברה תביעה ייצוגית של לקוחות שהשתמשו בתרופה ולקו בהתקף לב. למשרד של פיינלי ופיג מתברר שחברת עורכי*דין בפלורידה אספה את הלקוחות והיא שמייצגת אותם. פיינלי ופיג עולים על העגלה. גם הם אוספים לקוחות שלקו בהתקף לב עקב שימוש בתרופה ומצטרפים לתביעה. עם קצת מזל, הם אפילו לא יצטרכו להגיע לבית*המשפט.

המייצגים הוא סיפור מותח ומבדר בעת ובעונה אחת, מלא ביקורת עוקצנית על חברות התרופות המנסות את מוצריהן על בני אדם ועל עונש המוות. 

ג‘ון גרישם הוא מחברם של רבי*מכר רבים, ביניהם ‘הערעור‘, ‘סחיטה‘, ‘הלקוח‘, ‘הפירמה‘, ו‘חף מפשע‘ - כולם יצאו לאור בהוצאת מודן.
 

מחיר באתר: 84.6 ₪

מחיר קטלוגי: 94

Powered by Blacknet.co.il