דף הבית > העיקר להתחיל בעיקר
העיקר להתחיל בעיקר

העיקר להתחיל בעיקר

         

תקציר

Covey Leadership Center
הספר העיקר להתחיל בעיקר מציג לפני הקורא גישה המעוגנת בעקרונות, שתמחיש לו כיצד כל פעולה מפעולותיו כרוכה בצורך לחיות, לאהוב, ללמוד ולהשאיר מורשת. זו גישה, שתשנה מן הקצה אל הקצה את איכות פעולותיו. אותה התבונה ואותה התובנה שהפכו את הספר שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד לרב מכר עולמי משמשים בספר שלפנינו להעצמתו של הקורא כדי שיידע להגדיר את הדברים החשובים באמת, ישיג מטרות ראויות ויחיה חיים עשירים, מאוזנים ומלאי סיפוק.

``אין ספק שספר זה הוא גולת הכותרת של יצירתו של סטיבן קובי. אינני יכול להעלות בדעתי מישהו שאינו יכול להיעזר בספר חשוב זה.``
לארי קינג

``העיקר להתחיל בעיקר הוא ספר מעמיק רב עוצמה השופך אור על אזור הדמדומים של שיטות ניהול הזמן. במקום רסיסי חיים, מתגלה לעינינו התמונה כולה. ספר זה עשוי להיות המנוף שישנה את חייך.``
סקוט דה-גארמו, עורך המגזין Success

זהו ספר נוסף מפרי עטו של מחבר שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד. להתחיל בעיקר משמעו לגעת בלב לבם של החיים. לא פעם אנו שומעים את עצמנו או אחרים אומרים:

· ``אני עמוס מדיי ואין לי זמן לעשות הכול.``
· ``איך מוצאים את האיזון בין האישיים לבין העבודה. כאשר אני נוטל פסק זמן מן האחד לטובת האחר, הבעיה רק מחריפה.``
· ``אני לא יכול להתחלק לחלקים רבים כל כך.``
· ``אני מרגיש שאני לא שולט בחיי.``
· ``עמוק בפנים אני חשה תחושת ריקנות. האם זה כל מה שיש?``

נשמע מוכר? אם כך, הספר העיקר להתחיל בעיקר יכול לעזור לנו להבין מדוע לעתים מזומנות איננו מתחילים בעיקר. העיקר להתחיל בעיקר מתעלה על סיסמאות ניהול הזמן של מהר יותר, הרבה יותר, חכם יותר. במקום להציע לך שעון הוא מציע לך מצפן, שהרי הכיוון חשוב מן המהירות. ``סוף סוף ספר על ניהול זמן שאינו מסתפק בעצות שלופות מן המותן מתחום ההנדסה ההתנהגותית. זהו ספר המקשר בין השקעת הזמן לבין קדימויות חיינו. העיקר להתחיל בעיקר הוא ספר רב השראה ומעשי כאחד, ספר חובה!``
צ`ארלס גארפילד

``סטיבן קובי כבש בסערה את מקומו של דייל קארנגי בעולם העסקים האמריקני.``
USA Today

סטיבן קובי הוא בר-סמכא בקנה מידה בין-לאומי בתחום המנהיגות. הוא מורה, מייסדו של מרכז קובי למנהיגות והיו``ר שלו. בעל תואר M.B.A מאוניברסיטת הרווארד ותואר דוקטור מאוניברסיטת בריגהאם יאנג, שבה שימש מרצה במנהל עסקים ובהתנהגות ארגונית. ספרו רב המכר שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד נמכר בארה``ב ביותר מארבעה מיליון עותקים ותורגם לעשרים ושש שפות. הספר הופיע בהוצאת ``אור-עם``.

רוג`ר מריל הוא בעל מוניטין בתחום ניהול זמן ופיתוח מנהיגות. ממקימי מרכז קובי למהיגות וסגן הנשיא של המוסד. בעל תואר שני במנהל עסקים, פירסם מחקרים מקיפים בתחום ההתנהגות הארגונית.

רבקה מריל היא סופרת בזכות עצמה. שימשה בתפקידי מנהיגות רבים בארגונים קהילתיים, חינוכיים ובארגוני נשים. מלבד ספר על ניהול הזמן שכתבה בצוותא עם בעלה סייעה לסטיבן קובי בספרו שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים במיוחד.

מחיר באתר: 89.1 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 99

 * משלוח חינם בארץ בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

האלטרנטיבה ה-3

האלטרנטיבה ה-3

קובי סטיבן
מחיר מכירה 99 ₪מחיר קודם110 ₪
שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים

שבעת ההרגלים של אנשים אפקטיביים

קובי סטיבן
מחיר מכירה 85.5 ₪מחיר קודם95 ₪
האנטומיה של הנשמה

האנטומיה של הנשמה

ורדה בן-טל
מחיר מכירה 206.1 ₪מחיר קודם229 ₪
תוכנית תרגול ל-30 יום פילאטיס

תוכנית תרגול ל-30 יום פילאטיס

 
מחיר מכירה 107.1 ₪מחיר קודם119 ₪
קול הידיעה מחודש

קול הידיעה מחודש

מיגל דון רואיס
מחיר מכירה 75.6 ₪מחיר קודם84 ₪
יוגה ובריאות

יוגה ובריאות

אליזבת הייך
מחיר מכירה 80.1 ₪מחיר קודם89 ₪