דף הבית > העריק
העריק

העריק

         

תקציר

במהלך קריירת הכתיבה המזהירה שלו ביסס דניאל סילבה את מעמדו כ“רב אמן של ספרי מתח וביון“. הרומן החדש שלו - העריק - מעפיל לשיאים חדשים של מתח מטלטל בסיפור מרתק על נקמה, אהבה ואומץ לב.
גבריאל אלון, רסטורטור של יצירות אמנות וסוכן, מרגל ומחסל מקצועי, מושלך אל תוך קלחת הביון הבינלאומית עם היוודע דבר היעלמותו של חברו הטוב גרגורי בולגנוב, קצין המודיעין הרוסי שערק למערב. אלון יודע שדברים רבים השתנו ברוסיה מאז נפילת הקומוניזם, אבל העונש על בגידה נשאר כשהיה והזמן פועל לרעתו. בימים הבאים יתייצבו אלון וצוותו לקרב קטלני נגד אחד האנשים האכזריים בעולם: האוליגרך וסוחר הנשק איבן חרקוב. מאבק המוחות, המתנהל לסירוגין בלונדון, ז‘נבה וציריך, מגיע אל שיאו המצמרר במגרש הביתי של חרקוב: יערות הלִבנֶה המושלגים של רוסיה. אלון, שהיקר לו מכול ניצב מנגד, עתיד לעמוד למבחן שאת טיבו לא יכול אפילו לדמיין.
דניאל סילבה היה במשך שנים כתב פוליטי בכיר ב- CNN לפני שפנה לכתיבה. הוא מחברם של אחד–עשר ספרי מתח, בהם הבלדרית, סוכן במלכוד וחוקי מוסקבה, שהיו כולם רבי–מכר בינלאומיים.
”ספריו של סילבה עדכניים להפליא. העלילה אינטנסיבית עד לאובדן נשימה, מזימות הטרור הבינלאומי מרתקות ואמינות, הגיבורים מורכבים ואנושיים: הוא הולך ומשתפר מרומן לרומן.“
Washington Post
”גבריאל אלון הוא ג‘ק באואר הישראלי.“
USA Today
”העריק הוא ההוכחה לכך שמבין סופרי הריגול בני זמננו, סילבה הוא
פשוט הטוב ביותר.“
Kansas City Star

מחיר באתר: 88.2 ₪

מחיר קטלוגי: 98

Powered by Blacknet.co.il