דף הבית > הפאזל הנומרולוגי
הפאזל הנומרולוגי

הפאזל הנומרולוגי

         

תקציר

במטרה לענות על דרישת הקהל נולד ספר זה בהמשך לספרי הראשון: פסיכונומרולוגיה, שהוא ספר בסיסי לנושא הנומרולוגיה. כאן מצאתי לנכון להרחיב ולהעמיק את הנושא, במטרה לספק כלים נוספים שיקלו על מלאכת הניתוח והחיזוי הנומרולוגי.

גם ספר זה, כמו קודמו, כתוב בצורה ברורה ופשוטה במטרה להקל על מלאכת הלמידה. בספר יש דוגמאות המבוססות על מקרים אמיתיים - שמפרטות את תהליך הניתוח הנומרולוגי בצורה יסודית ומעמיקה. כמו כן, שילבתי הסברים מעולם הפסיכולוגיה במטרה להעניק לקורא ערך מוסף חשוב.

זה בהחלט לא עוד ספר על נומרולוגיה, מאחר שיש בו כלים שפיתחתי לאחר שנים של עבודה וניסיון, תוך שילוב האספקט הפסיכולוגי שמטרתו להעמיק את ההבנה של נפש האדם, כך שבסך הכל יש כאן ספר מיוחד, מקורי ושונה כל כך מספרים אחרים על נומרולוגיה שמתייחסים רק אל האספקט החיזויי ופחות על יכולת הבחירה שלנו שנעוצה במרכיבי אישיותנו.

עדי לוי בוגרת אוניברסיטת חיפה. בעלת תואר ראשון בעבודה-סוציאלית. עוסקת שנים רבות בייעוץ ללקוחות פרטיים ועיסקיים בכל תחומי החיים. המחברת מתבססת בעבודתה על הנומרולוגיה, על האסטרולוגיה, על הגרפולוגיה ועל הפסיכולוגיה, במטרה להשיג תראון מקיף לבעיות שונות ולהעניק ללקוח חוויית שירות עם טעם של עוד.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 85 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פסיכונומרולוגי

פסיכונומרולוגי

לוי עדי
מחיר מכירה 72 ₪
HEARTSTOPPER VOLUME 5

HEARTSTOPPER VOLUME 5

OSEMAN ALICE
מחיר מכירה 79 ₪
מזל טוב תאומים

מזל טוב תאומים

טיילור מוריאל
מחיר מכירה 9.9 ₪
שפת הכוכבים כוכבי לכת בתנועה

שפת הכוכבים כוכבי לכת בתנועה

נשר כרמלה
מחיר מכירה 128 ₪
שעון הפניקס

שעון הפניקס

לוין אליזבטה
מחיר מכירה 78 ₪
אסטרולוגיה לכל עת

אסטרולוגיה לכל עת

טוקצינסקי יעל ד"ר
מחיר מכירה 84 ₪