דף הבית > הפאזל הנומרולוגי
הפאזל הנומרולוגי

הפאזל הנומרולוגי

         

תקציר

במטרה לענות על דרישת הקהל נולד ספר זה בהמשך לספרי הראשון: פסיכונומרולוגיה, שהוא ספר בסיסי לנושא הנומרולוגיה. כאן מצאתי לנכון להרחיב ולהעמיק את הנושא, במטרה לספק כלים נוספים שיקלו על מלאכת הניתוח והחיזוי הנומרולוגי.

גם ספר זה, כמו קודמו, כתוב בצורה ברורה ופשוטה במטרה להקל על מלאכת הלמידה. בספר יש דוגמאות המבוססות על מקרים אמיתיים - שמפרטות את תהליך הניתוח הנומרולוגי בצורה יסודית ומעמיקה. כמו כן, שילבתי הסברים מעולם הפסיכולוגיה במטרה להעניק לקורא ערך מוסף חשוב.

זה בהחלט לא עוד ספר על נומרולוגיה, מאחר שיש בו כלים שפיתחתי לאחר שנים של עבודה וניסיון, תוך שילוב האספקט הפסיכולוגי שמטרתו להעמיק את ההבנה של נפש האדם, כך שבסך הכל יש כאן ספר מיוחד, מקורי ושונה כל כך מספרים אחרים על נומרולוגיה שמתייחסים רק אל האספקט החיזויי ופחות על יכולת הבחירה שלנו שנעוצה במרכיבי אישיותנו.

עדי לוי בוגרת אוניברסיטת חיפה. בעלת תואר ראשון בעבודה-סוציאלית. עוסקת שנים רבות בייעוץ ללקוחות פרטיים ועיסקיים בכל תחומי החיים. המחברת מתבססת בעבודתה על הנומרולוגיה, על האסטרולוגיה, על הגרפולוגיה ועל הפסיכולוגיה, במטרה להשיג תראון מקיף לבעיות שונות ולהעניק ללקוח חוויית שירות עם טעם של עוד.

מחיר באתר: 76.5 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 85

 * משלוח חינם בארץ בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

חודש הספר 20% הנחה
פסיכונומרולוגי

פסיכונומרולוגי

מחיר מכירה 57.6 ₪מחיר קודם72 ₪
מזל טוב תאומים

מזל טוב תאומים

מחיר מכירה 8.91 ₪מחיר קודם9.9 ₪
שפת הכוכבים כוכבי לכת בתנועה

שפת הכוכבים כוכבי לכת בתנועה

מחיר מכירה 115.2 ₪מחיר קודם128 ₪
אסטרולוגיה לכל עת

אסטרולוגיה לכל עת

מחיר מכירה 75.6 ₪מחיר קודם84 ₪
חודש הספר 20% הנחה
כוכבים מספרים ועסקים

כוכבים מספרים ועסקים

מחיר מכירה 71.2 ₪מחיר קודם89 ₪
תכונות בני אדם

תכונות בני אדם

מחיר מכירה 66.6 ₪מחיר קודם74 ₪