דף הבית > הצוות המנצח
הצוות המנצח

הצוות המנצח

         

תקציר

ספר זה אינו על כדורסל, אף כי מחברו, פט ריילי, הוא ממאמני הכדורסל המקצועני המצליחים ביותר. זהו ספר על מוטיבציה קבוצתית המבוססת על הרצאות שנשא ריילי במאות חברות, ואשר זיכו אותו בתואר ``גדול המרצים באמריקה בנושאי המוטיבציה``.
``הצוות המנצח`` הוא הנוסחה שלו להצלחה. זהו ספר על נצחונות, על מנהיגות, על שליטה, על שינוי ועל התפתחות אישית, המבוססת על הבנת הדינמיקה המשתנה בקבוצה והשליטה בה - של כל הקבוצה. בין שזו חברה קטנה או תאגיד ענק, משפחה, עיר או קבוצת ספורטאים.
כיצד תגבש לעצמה קבוצה נאבקת אמנה שעל פיה תפעל בצוותא, במקום כל אדם לנפשו? כיצד נאבקת קבוצה מצליחה בשאננות? כיצד מתגברת כל קבוצה שהיא על אסונות פתאומיים?
בהסתמכותו על גדולי המורים ועל נסיונו הוא בתחום הספורט ומחוץ לו, תוך הבאת עשרות דוגמאות ופרשות מעולם העסקים והחברה, מלמד אותנו ריילי כיצד:
· לנוע במעגלי השינויים המתחוללים בקבוצה.
· למצוא איזון בין ``כוכבים`` לשחקנים מן השורה.
· לצקת יסודות איתניים.
· להבקיע מחסומים שאדם מקים סביבו.
· לחולל שינוי תוך שמירה על רציפות.
· לטפח שיתוף פעולה תוך כדי תחרות.

``כל המגעים והנסיונות שלי הוכיחו לי פעם אחר פעם, כי הקצב הפנימי המורכב של עבודת צוות - זרימת השאפתנות, הכוח, שיתוף הפעולה והרגשות - הם המפתח להתגשמותם של חלומות``, אומר ריילי; ובספר ``הצוות המנצח`` הוא מציג בפני הקורא את הכלים, את תכנית הפעולה המאפשרים לשלוט בריתמוס זה. זהו ספר בעל עוצמה ומשמעות אוניברסליים. ספר חובה לכל מנהל וראש צוות.

פט ריילי היה מאמנה של לוס אנג`לס לייקרס, ``קבוצת העשור`` של שנות השמונים, והוביל אותה לארבע אליפויות בתוך 9 שנים; מאז 1991 הוא מאמן את הניו יורק ניקס, ומזניק אותם לגבהים חדשים. אחוז הנצחונות של פט ריילי בעונה רגילה גבוה יותר מזה של כל מאמן אחר בהיסטוריה של ה-NBA. הוא מרצה פופולרי בחברות גדולות, באגודות ובמכללות בכל רחבי ארצות הברית ובחוץ לארץ.

יעוץ מקצועי והקדמה לקורא הישראלי מאת אריה מליניאק, פרשן כדורסל ולשעבר מאמן נבחרת ישראל.


מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
אזל זמנית

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מיתוס היזם

מיתוס היזם

מייקל גרבר
מחיר מכירה 98 ₪
כיצד להנהיג

כיצד להנהיג

דייוויד רובינשטיין
מחיר מכירה 128 ₪
40% הנחה על הספר השני
העצמאים

העצמאים

טל קפלינסקי
מחיר מכירה 92 ₪
40% הנחה על הספר השני
איפה האקזיט

איפה האקזיט

גל אלמוג
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
הטאו של עליבאבא

הטאו של עליבאבא

בריאן וונג
מחיר מכירה 98 ₪
40% הנחה על הספר השני
לחלק את העוגה

לחלק את העוגה

בארי ניילבאף
מחיר מכירה 112 ₪