דף הבית > חוויה ניו זילנדית
חוויה ניו זילנדית

חוויה ניו זילנדית

5 1
         

תקציר

ניו-זילנד מצטיירת בעינינו לעתים קרובות כגן עדן עלי אדמות. הנופים הירוקים והמרהיבים שכיכבו בסרטי "שר הטבעות", בעלי החיים הייחודיים, החופים הארוכים שמהם אפשר לראות דולפינים ולווייתנים, איכות הסביבה שזוכה כבר שנים לדירוג העולמי הגבוה ביותר – כל אלה מאששים את הקביעה הנחרצת שאין ארץ יפה, בטוחה ושלווה מניו-זילנד. אבל גם בשלווה הזאת ניתן למצוא עוולות, סדקים, סודות לא-נעימים ומקומות אפלוליים.

הסופרת שפרה הורן מחלקת בשנים האחרונות את זמנה בין ניו-זילנד לישראל. בספרה חוויה ניו-זילנדית היא פורסת בפני הקוראים בכישרון כתיבה נפלא את המסע הקסום וההזוי קמעה בגן העדן הזה, על מעלותיו ומגרעותיו. הורן מספרת בעיקר על המפגש האישי עם האנשים שחיים בניו-זילנד ומתארת את אורח חייהם, ההתמודדות עם העבר, המסורת המאורית, אהבת הטבע וההקפדה על שמירת הסביבה.

רודיארד קיפלינג כינה את ניו-זילנד לפני מאה שנה "המפלט האחרון". חוויה ניו-זילנדית בוחן באופן מרתק את הקביעה הזאת, ומציע תשובות לשאלות האם היא זה כך עדיין? ואיך מתמודדים תושביה עם התדמית והמוניטין בהשוואה הבלתי פוסקת לאוסטרליה?

שפרה הורן זוכה בשנים האחרונות למעמד מיוחד בקרב הסופרים הישראלים. ספריה משלבים יכולת סיפור מופלאה, עלילות מרתקות ומרגשות עם יכולת כתיבה וקול ייחודי. ספרה הראשון חוויה יפנית (ספרית מעריב, 1992), שבו תיארה את החיים באי אקזוטי אחר, נמכר בעשרות אלפי עותקים. ספריה ארבע אמהות (ספרית מעריב 1996), היפה בנשים (קשת, 1998), חתולים סיפור אהבה (קשת, 1998), תמרה הולכת על המים (ספריה לעם, 2002) והימנון לשמחה (ספריה לעם, 2004) זכו אף הם בהצלחה גדולה ובקהל קוראים אוהב. ספריה תורגמו לשפות רבות וזכו בפרסים בישראל ובחוץ לארץ.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 88 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

חודש הספר 20% הנחה
החדר שמול החומות

החדר שמול החומות

שיפרה הורן
מחיר מכירה 78.4 ₪מחיר קודם98 ₪
פדני סיפור משפחתי

פדני סיפור משפחתי

שיפרה הורן
מחיר מכירה 96 ₪
נוצה של אהבה

נוצה של אהבה

שיפרה הורן
מחיר מכירה 54 ₪
ארבע אמהות מחודש

ארבע אמהות מחודש

שיפרה הורן
מחיר מכירה 98 ₪
מחול העקרבים

מחול העקרבים

שיפרה הורן
מחיר מכירה 92 ₪
גם ביום וגם בלילה

גם ביום וגם בלילה

שיפרה הורן
מחיר מכירה 68 ₪