דף הבית > יוגה על הכדור
יוגה על הכדור

יוגה על הכדור

         

תקציר

המומחית לפעילות גופנית רפואית, קרול מיצ´ל, מציעה פעילות חדשנית המשלבת את מדע היוגה עם טכנולוגיית כדור האימונים. ביצוע תנוחות יוגה תוך כדי שימוש בכדור האימונים הוא "מדיטציה בתנועה" במובנה האמיתי. פעילות זו מאפשרת לכם להפעיל בו זמנית כמה קבוצות שרירים ובה בעת בוחנת את האיזון והתודעה המרחבית שלכם במטרה להפעיל את הגוף כולו. גלגול קל של הכדור מאפשר לכם לשנות את מתיחות היוגה העמוקות ולהפעיל כך אזורים שונים של השרירים. באופן כזה, תנוחות היוגה מועילות עוד יותר.
יוגה על הכדור מביא 67 תנוחות - מהקלות ועד המורכבות ביותר; המוצגות צעד־אחר־צעד ומלוות בלמעלה מ־225 תצלומים. תוכלו להתאים את הפעילות לצרכים האישיים שלכם ולבחור בין תנוחות של פיסול וחיזוק השרירים לבין הרפיית הגוף והמחשבה באמצעות תרגילי מתיחה ונשימה. המחברת מציגה גם שלושה אימוני יוגה מתקדמים לכל רמה ויכולת.

קרול מיצ´ל היא מומחית מורשית לפעילות גופנית רפואית ומאמנת כושר בינלאומית, שעבודתה מוצגת בכתב העת Canadian Medical Journal. היא המנהלת החינוכית של האגודה הבינלאומית לחינוך ליוגה (International Society of Yoga Education) ומעבירה סמינרים על כושר גופני־מחשבתי לתאגידים, למתמחים ביוגה ובכושר גופני, למאמנים ולמומחי בריאות בכל רחבי העולם.

מחיר באתר: 76.5 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 85

 * משלוח חינם בארץ בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך: