דף הבית > יש לי לקוחות חדשים בשבילך
יש לי לקוחות חדשים בשבילך

יש לי לקוחות חדשים בשבילך

         

תקציר

כל בעל עסק (ובכלל כל אחד) מגיע לרגע בחיים בו הוא עוצר לשנייה ומסתכל סביב. הוא בוחן מה השיג עד היום, מה יכול היה לעשות אחרת, ולמען האמת, הו מסתכל גם לצדדים ובוחן מה השיגו בעלי העסקים האחרים, חבריו, בני משפחתו ואחרים בסביבתו הן בפן העסקי/ כלכלי והן בפן האישי.
ייתכן שגם אתה הגעת לנקודה זו, בחנת, הסתכלת לצדדים ותהית מדוע עסקים אחרים מצליחים, מהו סוד ההצלחה שלהם, כיצד הם יכולים להרשות לעצמם את הסגנון החיים המדהים, החופשות המשפחתיות, הבית והרכב המפוארים. למה הם כן ואתה לא.. אם הגעת לנקודה זו, אז סימן שהספר הזה הוא בשבילך!
בשנה שעברה דווח על יותר מ2.1 מיליארד אנשים המשתמשים באינטרנט, ומספרם ממשיך לגדול בקצב מסחרר. הקניות באינטרנט הרקיעו שחקים - כ-274 מיליארד דולר, מתוכם עשרות מיליארדים במוצרי מידע.
האינטרנט מביא לנו הזדמנויות חדשות בכל יום. עוצמתו של האינטרנט טמונה בכך שלא משנה מהו מצב העסק שלך היום או התחום בו אתה עוסק, לא משנה מהו הניסיון שלך, אם יש לך ידע בטכנולוגיה או לא, ואין צורך בציוד מחשבים מיוחד. כל אחד יכול להצליח!
אז אם גם אתה רוצה להכפיל את הכנסות העסק שלך, לשפר את סגנון ואיכות החיים, להשיג את החופש לבחור עבורך ועבור משפחתך - עשה את הצעד הראשון לקראת ההצלחה שלך - קרא את הספר הזה והצטרף לכל אלו שיודעים איך לייצר הצלחה.

מחיר באתר: 53.1 ₪

מחיר קטלוגי: 59

Powered by Blacknet.co.il