דף הבית > יש ממי ללמוד
יש ממי ללמוד

יש ממי ללמוד

4 7
         

תקציר

אנחנו טובעים בתוך אוקיינוס של אינפורמציה, ומתקשים לברור מתוכו את המידע שבאמת ישרת אותנו. אנחנו רוצים לצמוח ולהתפתח ולמצוא משמעות, ומנסים להבין כיצד עלינו להתנהל בעולם מאתגר. השאלות שמעסיקות אותנו נותרו ללא מענה: איך לאזור את האומץ ליזום דברים חדשים? איך למצוא את הייחוד שלנו? איך להתמודד עם קוצר הזמן? איך להשתמש בעבר שלנו כדי לבנות עתיד מבטיח?

אייל דורון חקר במשך שלוש שנים את חייהם ופועלם של שמונה אנשים פורצי דרך שניסו להשיב לעצמם ולעולם על השאלות הללו, ועוד רבות אחרות. את המסע בעקבותיהם הפך לשמונה שיעורים משַנֵי חיים.
ריד הופמן (המייסד של חברת לינקדאין), אופרה וינפרי, ריד הייסטינגס (מייסד ומנכ״ל נטפליקס), ג׳סינדה ארדרן (אחת המנהיגות הצעירות המשפיעות בעולם), ג׳וני אייב (המעצב הנודע של חברת אפל) ומיסטר ביסט (היו־טיובר המצליח בעולם) הם רק חלק מהמורים המזמינים את הקוראים לעבור תהליך אישי בהשראתם, ולהתחיל לחשוב ולחיות אחרת.
יש ממי ללמוד.

אייל דורון, חוקר ומפתח חשיבה יצירתית, מייעץ לחברות, ארגונים וגופי חינוך בארץ ובעולם. מחבר רבי־המכר ׳להמציא מחדש - הורות וחינוך במאה העשרים׳ ו׳החיים בלונה פארק׳.


״ספר מקורי מאוד, סוחף מאוד ומתגמל מאוד - הוא לא רק מרחיב את האופקים של הקוראים שלו, הוא גם מרחיב את טווח אפשרויות החיים הפתוחות בפניהם.״
מיכה גודמן, סופר, מחבר רב־המכר ׳מהפכת הקשב׳

״אייל דורון כתב יצירת מופת, ספר שיכול לשנות ולשדרג את החיים שלכם. התובנות המובאות בספר, שמגיעות מכמה מהאנשים המצליחים בעולם, יכולות לעזור לכם להצליח יותר ולהיות מאושרים יותר.״
טל בן שחר, מחבר רב־המכר ׳באושר ובאושר׳

מה חשבו הקוראים? 2 ביקורות
         
13/6/2023 18:46
4
ספר מרתק, מעשיר ומרחיב פרספקטיבה. אנחנו תמיד לומדים מאחרים! הפעם ניתנת הזדמנות ללמוד מאנשים מעוררי השראה, רעיון נפלא ! לא להיבהל אם לא מתחברים מהסיפור הראשון.
         
4/9/2023 10:28
5
ספר מושך, מרתק וסוחף מאוד נהנתי לקרוא אותו ונתן לי זווית אחרת לדברים מעשיים ולהתמודדות כמנכ"ל בחברה. מאוד ממליץ על הספר!!

מחיר באתר: 92 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

להמציא מחדש

להמציא מחדש

אייל דורון
מחיר מכירה 98 ₪
החיים בלונה פארק

החיים בלונה פארק

אייל דורון
מחיר מכירה 96 ₪
עושים סיפור

עושים סיפור

יוסי אלפי
מחיר מכירה 98 ₪
להתגבר על אלרגיות מזון

להתגבר על אלרגיות מזון

דייוויס גווין
מחיר מכירה 32 ₪
חוכמת הזאב

חוכמת הזאב

בני פרנס
מחיר מכירה 88 ₪
מזרח חדש

מזרח חדש

עמית לוי
מחיר מכירה 118 ₪