דף הבית > כוכבים מספרים ועסקים
כוכבים מספרים ועסקים

כוכבים מספרים ועסקים

         

תקציר

האסטרולוג ירון ליבנה חושף בספר זה חיבור מרתק על הקשר בין שנים-עשר שחקני גלגל המזלות השמימי לבין עולם העסקים, הכסף, המקצוע והעבודה. הספר עונה על שאלות כגון באיזה תחום עיסוק לבחור, מתי לפתוח עסק, את מי לצרף כשותף מקצועי, וממה יש להיזהר בעסקים. מתברר, למשל, שמזל אריה מתאים גם לניהול וגם ליצירה, ושמזל קשת יכול להצליח בעסקים בארץ רחוקה, זאת בניגוד למזל גדי, שיצליח דווקא בארץ; התאומים נולדים עם חוש שיווק טבעי, ולדגים מתאים עיסוק יצירתי... לצד התובנות האסטרולוגיות מופיע ניתוח נומרולוגי של מספרים הקשורים לעולם העבודה והעסקים ומשפיעים עליו. אם אתה המנכ"ל השלישי של החברה, אופי הניהול שלך שונה לחלוטין מזה של קודמך בתפקיד. גם למספר הסניף ולכתובת המדויקת של העסק יש משמעות מיסטית השופכת אור על הדינמיקה בעסק. עסק מסוים השוכן בבניין מספר 5 ישווק את עצמו יותר ביעילות אם יעבור לבניין שמספרו 7. כדאי גם לשים לב למספר חשבון הבנק שלנו - יש לו אנרגיות משל עצמו.
ההשקפה שעליה מבוסס הספר היא שכל אחד יכול להתיידד עם העולם הרוחני של המזלות והמספרים ולתרגמו ליישומים עסקיים ומקצועיים המתאימים לו.
מטרתו של ספר זה היא לסייע לנו להחליט החלטות מקצועיות ועסקיות טובות יותר, ולהתמודד בהצלחה עם לחץ הזמן המאפיין את עולם העסקים היום.ירון ליבנה, בן 54, הוא דייר בשני עולמות: האחד עיוני פילוסופי והשני הוא רוחני - אסטרולוגי ונומרולוגי. בערוץ 10 הוא מגיש פינה שבועית קבועה בתכנית המקצוענים; יש לו טור יומי ב"ידיעות אחרונות" ותכניות רדיו אסטרולוגיות ברדיו ירושלים וברדיו 90 אפ.אם. ספרו הראשון "לגעת בכוכבים" (הוצ´ ידיעות אחרונות, 1999) עוסק ביישומים אסטרולוגיים ונומרולוגיים. ספרו השני "הפילוסופיה של האסטרולוגיה" (הוצ´ ידיעות אחרונות, 2005) מציג ניתוח עומק פילוסופי ורב-תחומי של שנים-עשר המזלות.

מחיר באתר: 80.1 ₪

מחיר קודם

מחיר קטלוגי: 89

 * משלוח חינם בארץ בקניה מעל 249 ₪ בכפוף למדיניות המשלוחים 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מזל טוב תאומים

מזל טוב תאומים

מחיר מכירה 8.91 ₪מחיר קודם9.9 ₪
שפת הכוכבים כוכבי לכת בתנועה

שפת הכוכבים כוכבי לכת בתנועה

מחיר מכירה 115.2 ₪מחיר קודם128 ₪
אסטרולוגיה לכל עת

אסטרולוגיה לכל עת

מחיר מכירה 75.6 ₪מחיר קודם84 ₪
הפאזל הנומרולוגי

הפאזל הנומרולוגי

מחיר מכירה 76.5 ₪מחיר קודם85 ₪
תכונות בני אדם

תכונות בני אדם

מחיר מכירה 66.6 ₪מחיר קודם74 ₪
אסטרולוגיה

אסטרולוגיה

מחיר מכירה 22.41 ₪מחיר קודם24.9 ₪