דף הבית > כישוף הצל
כישוף הצל

כישוף הצל

         

תקציר

הספר השני בטרילוגיית הדודנים או´דווייר

טרילוגיה מאת סופרת רבי המכר של הניו יורק טיימס, נורה רוברטס, על אודות הארץ שאנחנו נמשכים אליה, על אודות המשפחה שאנחנו לומדים להוקיר ועל אודות האנשים שאנחנו נכספים לאהוב...
כשהאגדות והחכמה של אירלנד זורמות בדמו, גאה איש הבז, קונור או´דווייר, להתייחס אל מחוז מאיו כאל ביתו. זה המקום שבו מתגוררת ועובדת בראנה, אחותו; המקום שבו דודניתו, איונה, מצאה אהבה אמתית; המקום שבו חברי ילדותו יוצרים מעגל שאי אפשר לשבור.
מיארה קווין היא חברתה הטובה ביותר של בראנה. הדרכים שלה ושל קונור מצטלבות כמעט מדי יום, מאחר שהם עובדים בסמיכות זה לזה. יש לה עיני צוענייה וגוף של אלה... שקונור התייחס אליהם תמיד כאל דבר מובן מאליו - עד אשר התחככותו עם המוות דוחפת אותם לתסבוכת מידית ולוהטת.
באופן מתסכל למדי, רוצה מיארה להסתפק רק במשיכה הלוהטת ביניהם, וחוששת לאבד את עצמה ואת חברותם לטובת משהו מעבר לכך. אבל עד מהרה, יבין קונור את מלוא הכוח ואת הטירוף התוססים בדמו. והוא יזדקק למשפחתו ולחבריו סביבו, כשהעבר יתגלגל פנימה כמו ערפל, ויאיים לשים קץ על כל אשר הוא אוהב...

בהוצאת אור־עם הופיעו מפרי עטה של נורה רוברטס הרומנים רבי המכר הבאים: גילוי מאוחר, חצות בביצה, מקום מקלט, מזכרות עתיקות, מפתח של אור, מפתח של חכמה, מפתח של אומץ, דליה כחולה, ורד שחור, חבצלת אדומה, עשן כחול, מלאכים נופלים, הצו של מוריגן, מחול האלים, עמק השתיקה, בצהרי היום, אחים בדם, הוקינס הולו, האבן הפגאנית, הוקרה, גבעות שחורות, חיזיון בלבן, גן של שושנים, להתענג על הרגע, באושר ובעושר, החיפוש, הרדיפה אחרי האש, עם הפנים לעתיד, החבר האחרון, העדה, התקווה המושלמת, חוף ויסקי ומכשפה אפלה.

מחיר באתר: 79.2 ₪

מחיר קטלוגי: 88

Powered by Blacknet.co.il