דף הבית > כישופים
כישופים

כישופים

         

תקציר

כישוף מבוסס על האמונה כי האדם מסוגל לשלוט על ידי לחשים, השבעות או טקסים מאגיים שונים על הכוחות הטבעיים והעל - טבעיים המשפיעים על חייו או חיי אחרים. כלומר, אדם מסוגל לגייס לעזרתו את כל המלאכים והשדים, הרוחות הטובות והרוחות הרעות, המזיקים למיניהם והפיות הטובות.

נוטים לחלק את הכישוף לשתי חלוקות משנה: כישוף לבן שהינו מעשה כישוף שיש בו כוונה טובה - המכשף רוצה לגרום להשפעה חיובית על מישהו אחר; וכישוף שחור- המכשף רוצה לגרום להשפעה שלילית על מישהו אחר. הבעיה מתחילה כאשר אני משתמשת בכישוף כדי לגרום לאהוב נעוריי להתאהב בי- האם זה כישוף לבן או שחור? תוכלו להבין כי מבחינה מעשית אין כמעט הבדל בין כישוף לבן וכישוף שחור - חשובה היא הכוונה.

ספר זה מביא מבחר עצום של כישופים מעשיים שנועדו למטרות שונות: מציאת בן זוג, סילוק עין רעה, מציאת מפתח שאבד, החזרת פוריות, טיפול ב"קשירת חתנים", ריפוי תחלואים שונים, פרנסה טובה או... סילוק המאהבת של הבעל הבוגד! כל כישוף שתרצו, בכל תחום, מצוי בדפי ספר זה.

הכישופים השונים לוקטו ממקורות שונים - כשמחציתם מספרי כישוף ומקורות כתובים של תרבויות שונות, ומחציתם נלמדו ממכשפים או מכשפות העוסקים בכישוף באופן מעשי. השתדלתי לכוון את הכתוב לכל תחומי החיים, ולבעיות שונות בהן אנו נתקלים יום יום.

הבאתי בספר כישופים "שחורים" (מעט ככל האפשר) ולעומתם כישופים "לבנים" (הרבה!) בתקווה כי הקורא יעשה שימש רב באחרונים וימעיט בשימוש בראשונים.

כיוון שספר זה מיועד לקוראי עברית, שרובם בני הדת היהודית, ישנה הדגשה מיוחדת על כישופים שנקלטו ממסורות יהודיות שונות. שרה ברק עזרה לי בתחום זה של היהדות.

כל מה שאתם צריכים כעת הוא לבחור את הכישוף המתאים... ולקרוא לכוחות השמיים או השאול לבוא לעזרתכם!

סנדרה באל הנה מכשפה המעבירה סדנאות (לנשים בלבד) ועוסקת בשמאניזם פעיל ובייעוץ כישופי - אך היא גם חוקרת בתחום הסוציולוגיה, בעלת תואר אקדמאי, נשואה לרופא שיניים נחמד ואם לשתי בנות. ועדיין, הכישוף ממלא את חייה בתוכן נוסף. סנדרה כתבה ספר זה כאשר שהתה עם משפחתה בניגריה, בשליחות (של בעלה) מטעם ארגון הבריאות הבינלאומי. זהו ספרה הראשון.

שרה ברק הנה מחברת ידועה של ספרי מיסטיקה בתחומים שונים.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות

מחיר באתר: 117 ₪

*משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח  

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ישומיים לחיים

ישומיים לחיים

ניל דונאלד וולש
מחיר מכירה 49 ₪
לצלול עמוק

לצלול עמוק

רויטל כהן
מחיר מכירה 98 ₪
הקוד האנושי

הקוד האנושי

נאדר, דר בוטו
מחיר מכירה 129 ₪
40% הנחה על הספר השני
איך לאהוב

איך לאהוב

נאת האן תיך
מחיר מכירה 69 ₪
40% הנחה על הספר השני
איך להירגע

איך להירגע

נאת האן תיך
מחיר מכירה 69 ₪
40% הנחה על הספר השני
איך לריב

איך לריב

נאת האן תיך
מחיר מכירה 69 ₪