דף הבית > כל הכוכבים שבשמים
כל הכוכבים שבשמים

כל הכוכבים שבשמים

         

תקציר

אדריאנה טריג´יאני חוזרת ברומן נוסף, גדול מהחיים, שעלילתו משלבת אמת ובדיה. בשנות השלושים של המאה העשרים, תור הזהב של הוליווד, היו האולפנים הגדולים ממלכות, והשחקנים שהופיעו בסרטים היו כוכבי ענק אשר חוללו קסמים על המסך ומאחורי הקלעים. לורטה יאנג, שחקנית יפהפייה ושאפתנית בת 21, משתוקקת להתפרסם ולזכות בתהילה. בשנת 1935, על בימת הצילומים של הסרט "קריאת הפרא", היא פוגשת את קלארק גייבל בן ה-34. גייבל הנשוי מתאהב מיד בשחקנית הצעירה ומלאת החיים ובין השניים מתפתח רומן לוהט.

הרחק מאורותיה המנצנצים של הוליווד נאלצת הנזירה אלדה דוצ´י לעזוב את המנזר שבו גדלה ולהתחיל במסע חייה, אשר מוביל אותה אל יאנג. הנזירה התמימה הופכת למזכירתה האישית של השחקנית ולומדת להתנהל בדרכיה העקלקלות של הוליווד, כשהיא מצוידת בנחישות עזה ובערכי מוסר הנובעים מחינוכה המחמיר והקפדני. במשך כמה עשורים עוברות לורטה ואלדה שערוריות והרפתקאות, בוחרות ללכת בעקבות האהבה והתשוקה ומפתחות קשר איתן של חיבה ונאמנות – קשר שיעמוד במבחן כשיהיה עליהן להתמודד עם האתגר הגדול ביותר בחיי שתיהן.

טריג´יאני לוקחת את הקוראים למסע מהוליווד ועד לחופיה של דרום איטליה, עם גיבורים גדולים מהחיים, כמו ספנסר טרייסי, מירנה לוֹי, דיוויד ניבן, הטי מקדניאל ועוד. סיפורם של קלארק גייבל ולורטה יאנג הוא אחד מסיפורי האהבה הבלתי-נשכחים של תולדות הקולנוע ההוליוודי.

מחיר באתר: 88.2 ₪

מחיר קטלוגי: 98

Powered by Blacknet.co.il