דף הבית > כתר הברזל
כתר הברזל

כתר הברזל

         

תקציר

 אף אחד לא חייב לאנתוני ביר כסף ויוצא מזה ללא עונש. כאשר ואן צ'פמן מתחמק מתשלום החוב, אנתוני מבקר באחוזתו, שם הוא פוגש את בתו המיוחסת, כריסטי. יותר משאנתוני שונא אנשים עשירים שחושבים שהעולם שייך להם, הוא שונא כלבות לבנות, עשירות ומפונקות כמו כריסטי. מונע מכעס ומרצון לנקמה, הוא חוטף את הבלונדינית היפה כדי להכריח את אביה לשלם. עד מהרה הוא מגלה שעל אף ההבדלים התהומיים ביניהם יש להם משהו משותף – כריסטי שונאת את אביה לא פחות ממנו.

 

חייה המפנקים של כריסטי צ'פמן לא מסגירים בדבר את הסודות הכואבים שאיתם היא נאלצת להתמודד. היא נחושה בדעתה לגלות את האמת על ואן, אבל נופלת היישר בידיו של אנתוני ביר, אינדיאני יפה תואר והפושע המסוכן ביותר שהיא אי פעם פגשה. האם תוכל לבטוח בו? האם אנתוני יהיה זה שישחרר אותה מכתר הברזל המונח על ראשה, או שהוא רק מנצל אותה כדי להשיג את המטרות שלו? העולמות שלהם מנוגדים זה לזה אך את המשיכה ההדדית שלהם אי אפשר להכחיש.

 

כתר הברזל מאת סופרת רבי המכר העולמית בת' פלין הוא ספר יחיד, אך מוזכרות בו דמויות מטרילוגיית תשע דקות. זה רומן מתח מפותל ומלא בגילויים לא צפויים ובתפניות שלא מפסיקות להפתיע. זה רומן חובה לכל מי שהתאהב בכתיבה הפנומנלית של בת' פלין, וגם לכל מי שעדיין לא נחשף אליה.

 

   תצטרכו רק כמה שניות כדי לקנות, כמה שעות כדי לקרוא, ונצח כדי לשכוח.


מחיר באתר: 49 ₪

מחיר קטלוגי: 98

Powered by Blacknet.co.il